Uzņēmums

"Informatīvais portāls Latvijas Reitingi" darbojas ne tikai kā meklējošs biznesa katalogs, kurš savā uzziņu datu bāzē ietver plašu darbības spektru: ekonomika; politika; medicīna; izglītība; kultūra un māksla; izklaide u.c., bet kalpo arī kā ikdienas aktuāls ziņu avots.

Informatīvais portāls Latvijas reitingi strādā ar informāciju un savā uzziņu datu bāzē ietver plašu darbības spektru strādājot ar 40 nozarēm. Tādēļ viens no mūsu darbības veidiem ir uzņēmējdarbības veicināšana caur mūsu portālu. Internets uzņēmējiem paver iespēju organizēt efektīvu atgriezenisko saiti ar klientu un operatīvi izvērtēt viņa vajadzības. Tāpat piedāvā optimālas potenciālo partneru meklēšanas iespējas.

Informatīvais portāls Latvijas reitingi rīko aptaujas sadarbībā ar kompānijām. Kompānijas iesūta svarīgus, skaidrojamus jautājumus sev vēlamā nozarē. Rezultāti pēc pieprasījuma tiek atspoguļoti portālā. Tāpat mūsu klientiem ir iespēja pašiem ievietot, vai sūtīt statiskos, grafiskos datus par savu kompāniju, publicējot tos „Pētījumu sadaļā”.

Visa informācija kopš portāla atvēršanas tiek saglabāta arhīvā un tā ir pieejama visiem. Pēc klienta pieprasījumā mēs varam sagatavot informāciju, ko saņemam no 2003.g. par konkrētu nozari. Šobrīd dažāda vecuma cilvēki, interneta lietotāji, mūsu portālam devuši priekšroku kā ērtam informācijas uzziņu avotam un tendence tikai saglabāsies. Informatīvā portālā Latvijas reitingi ir tikai ziņas un biznesa informācija, daudz gadus strādājot tirgū mēs saglabājam savu stilu un mūsu lasītāji to cienā radot savu lojalitāti .

Portālā strādā profesionāla un stabila komanda, kurai galvenie mērķi ir profesionālisms un kvalitāte. Portāls piedāvā arī mājas lapu izveidi , uzturēšanu , domēna reģistrāciju , reklāmas kampaņas izstrāde un informācijas izvietošanu masu mediju līdzekļos.

Esam atvērti visa veida sadarbības piedāvājumiem, priekšlikumiem un idejām.

Novēlam Jums veiksmīgu un radošu sadarbību ar Informatīvo portālu Latvijas reitingi!


Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums