Huawei izsludina pirmo Emoji dizainu konkursu


Publicitātes foto
Tehnoloģiju uzņēmums Huawei izsludina savu pirmo emocijzīmju (emoji) dizaina konkursu, kurā var piedalīties dizaineri no visas pasaules un kura mērķis ir ieviest rūpīgi izstrādātus, radošus un oriģinālus emoji, ar ko iepriecināt gan savus ilggadējos, gan jaunos lietotājus.

Konkursa dizainus katrs no gribētājiem var iesniegt līdz šī gada 29. jūnijam. Dizaineri var apmeklēt Huawei kopienas oficiālo lapu, lai iesniegtu savus dizaina darbus: https://consumer.huawei.com/en/community/details/?topicId=9725. Dalībniekiem, kas nav dizaineri, balsošana un laimīgā izloze notiks no 1. līdz 7. jūlijam.

Dizaineri var piedalīties konkursā, iesniedzot astoņus vai vairāk emoji, kas iedvesmoti no Huawei produktu galvenajiem elementiem. Uzvarējušie dizaini tiks pievienoti kopienai un tos varēs izmantot Huawei lietotāji visā pasaulē. Uzvarētāji tāpat saņems lieliskas balvas, piemēram, viedtālruni Huawei P30 Pro, planšeti MediaPad M5 Lite, Huawei Watch GT viedpulksteni u.c.

Šī gada martā Huawei atklāja savu oficiālo kopienu, pasludinot to par vispasaules Huawei lietotāju pulcēšanās vietu. Šis ir pirmais šāda līmeņa profesionālais un radošais konkurss, ko organizē Huawei kopiena, un tas ir tikai sākums vēl lielākiem Huawei dizainu projektiem, kuros būs nepieciešams izstrādāt dizainus tādiem tālruņa sistēmas elementiem kā operētājsistēma, fona attēls, lietotnes ikona un EMUI tēma. Konkurss ir atvērts dizaineriem un lietotājiem visā pasaulē, tādējādi radot lielisku platformu dizaineru sadarbībai ar Huawei lietotājiem.

Uzsākot vairāku iedvesmojošu konkursu izstrādi, Huawei kopiena centīsies radīt dzīvīgu diskusiju vidi un ļaus lietotājiem pašiem veidot savu kopienu. Kopienā tiks novērtēti ne tikai unikāli darbi, bet tāpat norisināsies arī dažādas jautras aktivitātes.

 

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.

 

Papildus informācijai, lūdzu, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/

 

Lai saņemtu regulārus jaunumus par Huawei Consumer BG, sekojiet mums:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums