Veidot drošāku pasauli ar Kaspersky: uzņēmums iepazīstina ar jauno zīmolu un vizuālo identitāti

2019. gada 7. jūnijā

Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky Lab kļūst par Kaspersky, kura virsuzdevums ir "Veidot drošāku pasauli"
Pildot virsuzdevumu glābt pasauli, jau vairāk nekā divdesmit gadu Kaspersky Lab ir piedāvājis klientiem labākos drošības risinājumus. Pasaule ir kļuvusi digitalizētāka un globalizētāka, tāpēc mēs esam izgājuši ārpus antivīrusu laboratorijas, lai kļūtu par tehnoloģiju līderi ar progresīvu un visaptverošu drošības risinājumu un pakalpojumu klāstu, kas ietver inovatīvus izstrādājumus un tehnoloģijas, mākoņpakalpojumus un pasaules svarīgākos apdraudējumu izlūkdatus.

Pašreizējā zīmola maiņa atspoguļo šo pārveidi. Mūsu uzņēmuma nosaukums kļūst vienkārši Kaspersky un mūsu jaunais virsuzdevums „Veidot drošāku pasauli” uzsver mūsu centienus sasniegt uzticamu un caurredzamu nākotni, kur ikvienam ir nebeidzamās tehnoloģiju sniegtās iespējas, jo mēs to aizsargājam.

Jaunais zīmols atspoguļo mūsu uzņēmuma interešu attīstību no kiberdrošības uz plašāku jēdzienu — kiberimunitāti. Mēs dzīvojam pasaulē, kur tehnoloģijas mūs saista pāri platformām un robežām kā nekad iepriekš. Mēs atrodamies krustcelēs, kur ļaudis un tehnoloģijas sadarbojas, lai uzlabotu mūsu dzīvi. Tādējādi mūsdienu pasaulē kiberdrošība nozīmē ne tikai ierīču aizsardzību, bet arī tādas ekosistēmas izveidi, kur viss pievienotais ir aizsargāts. Kaspersky zīmola maiņa apliecina uzņēmuma centienus īstenot šādu attīstību un būt priekšgalā augstāku nozares standartu izstrādē priekšdienām. Tā arī apliecina uzņēmuma atbalstu tādu savienoto sistēmu izveidei, kurās drošība ir integrēta, nevis tikai izvēles papildlīmenis beigās.

Komentējot jauno zīmola maiņu, uzņēmuma vadītājs Jevgeņijs Kasperskis sacīja: „Kopš mēs pirms vairāk nekā 22 gadiem nodibinājām uzņēmumu, esam pieredzējuši, ka gan kiberdraudu vide, gan mūsu nozare attīstās un mainās līdz nepazīšanai, kā arī novērojuši tehnoloģiju augošo nozīmi mūsu dzīvē gan darbā, gan mājās. Tagad pasaulei ir jaunas vajadzības, un mūsu zīmola maiņa atspoguļo mūsu redzējumu, kā apmierināt šīs vajadzības ne tikai šodien, bet arī tālākā nākotnē. Balstoties uz saviem panākumiem pasaules aizsargāšanā no kiberdraudiem, mēs arī palīdzēsim veidot drošāku pasauli, kas ir imūna pret kiberdraudiem. Pasauli, kurā ikviens var brīvi izmantot daudzās priekšrocības, ko piedāvā tehnoloģijas.”

Ar nosaukumu Kaspersky un virsuzdevumu „Veidot drošāku pasauli” uzņēmums ļaus ikvienam pieņemt, uzticēties un lietot inovācijas, ko aizsargā tā tehnoloģijas.

Jauna vizuālā identitāte

Zīmola maiņas ietvaros mēs esam arī atjauninājuši vizuālo identitāti, lai atspoguļotu savas pamatvērtības un organizācijas Kaspersky nozīmes būtību. Jaunais logotips ir veidots no ģeometriskām un matemātiski precīzām burtu formām, kas atspoguļo augstākās klases programmatūras izstrādes kompetenci, no kā ir cēlies uzņēmums un ar ko mēs joprojām nodarbojamies. Saskaņā ar nosaukuma maiņu esam arī atmetuši vārdu „Lab”.

„Mūsu logotipa pamats ir izstrādāts 1997. gadā, un kopš tā laika daudz kas ir mainījies. Agrāk mēs izmantojām grieķu alfabēta burtus, kas vairs neatbilst pārmaiņām mūsu komunikācijas plašumā un dziļumā — mums ir jāskatās nākotnē un jāaptver digitālā pasaule. Kad izstrādājām jauno vizuālo identitāti, šķita loģiski no nosaukuma izņemt vārdu „Lab”, jo mēs gribējām vienkāršot zīmolu tādā veidā, kas palīdz paust mūsu jauniedvesmoto filozofiju un virsuzdevumu, vienlaikus joprojām uzsverot mūsu uzņēmuma plašo tehnoloģiju klāstu,” sacīja Kaspersky par tirgvedību atbildīgais viceprezidents Andrū Vintons.

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com.

 

Papildu informācija 

www.kaspersky.com

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums