Atklāts pirmais "Siedle" namruņu centrs Latvijā


Siedle namrunu centrs public.foto
Pieaugot interesei par dažādu sistēmu sniegtajām iespējām un to estētisko daudzveidību, tehnoloģiju un dizaina centrā "Lucidus’’ atklāts pirmais "Siedle" namruņu centrs Latvijā ar interaktīvu sienu un plašu namruņu paraugu klāstu.

„Siedle” ir pasaulē vecākā un pašreiz lielākā kompānija Eiropā, kas ražo namruņus un ēku komunikāciju sistēmas. Kopš 2015. gada „Siedle” sadarbojas ar otru, senām tradīcijām bagātu vācu kompāniju „JUNG”, kas savukārt ir līderis slēdžu, rozešu un ēku automatizācijas sistēmu ražošanā. Šīs sadarbības rezultātā, komunikācijas sistēmas kļuvušas par daļu no viedās mājas dizaina, turklāt no vienkārša namruņa atšķiras ne tikai ar personalizētu dizainu, izturību un ilgmūžību, bet arī jaunām funkcijām.


Siedle namrunu centrs public. foto

„„Siedle” kā viens no nozīmīgākajiem tirgus spēlētājiem ir ļoti izvēlīgi savu partneru un izplatītāju atlasē – partneriem ne tikai jānodrošina iespēja apskatīt produktus klātienē, bet arī jāpiemīt zināšanām un pieredzei, kā šīs komunikācijas sistēmas konfigurēt. Mums ir patiess prieks, ka „Siedle” pēc ilga izpētes perioda kā savus partnerus izvēlējās tieši mūs,’’ lepojas tehnoloģiju un dizaina centra „Lucidus’’ produktu attīstības vadītājs Māris Endziņš.

„Siedle” ir tirgus līderis ēku komunikācijas un namruņu nozarē Vācijā un ļoti daudzās citās Eiropas valstīs. Tas skaidrojams ar senajām tradīcijām un augsto kvalitāti, kas, kā zināms, vāciešiem ir svarīgs faktors, izvēloties mājsaimniecībai nepieciešamo. Arī šodien katrs otrais namrunis Vācijā ir tieši „Siedle” ražots.

Visas „Siedle” dizaina sērijas ir veidotas, sadarbojoties ar arhitektiem, - namruņiem, pastkastītēm un citām mājas ieejas komponentēm ir vienots stils, kuru iespējams viegli pielāgot ēkas arhitektūrai. Cenu diapazons šādām iekštelpu un ārējo telpu sistēmām ir no dažiem desmitiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro – viss atkarīgs no tā, cik iespaidīgas ir saimnieka vēlmes un vajadzības.

Bildes no pasākuma: https://failiem.lv/u/74nqp8w9

SIEDLE namruņu centru iespējams apskatīt tehnoloģiju un dizaina centrā „Lucidus’’ Kārļa Ulmaņa gatvē 140


 


 

Klinta Mežapuķe
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums