Sakaru problēmas sestdaļai sabojā attiecības

2018. gada 12. septembrī
Pastāvīgi sakari tagad ir obligāta gādības izpausme. Saskaņā ar Kaspersky Lab pētījumu savienojamība ir kļuvusi par svarīgu pienākumu pret ģimeni, draugiem un tuviniekiem. Pētījums liecina, ka tad, kad ļaudis nevar izmantot ierīces, viņi visvairāk raizējas par to, ka ģimene un draugi uztrauksies par viņiem (51 %) un ka viņi nevarēs palīdzēt ģimenes loceklim, ja kaut kas atgadīsies (45 %).

Iztēlojieties, ka kādu vakaru jums ar mīļoto ir tikšanās par godu svarīgai jubilejai, bet jūs pēkšņi saprotat, ka kavējat. Tā kā jūs negribat, lai partneris justos nemīlēts vai pamests, jums tas viņam ir jāpaziņo, bet, kad grasāties sazināties, tālrunim izlādējas akumulators. Jums nav sakaru, un jūs saprotat, ka svarīgais jubilejas vakars neizdosies…

Bažas par sakaru trūkumu un to nozīmi mīlas dzīvē bieži ir pamatotas. Strādājoša pieslēguma trūkuma izraisītās sekas var būt no vienkārši nokavēta randiņa (21 %) līdz ilgtermiņa problēmām — sestdaļa (15 %) atzina, ka viņiem ir problēmas ar mīļotajiem, ja ierīces akumulators ir izlādējies, tā neatrodas pie rokas vai ir nozagta.

Turklāt tiek sabojātas ne tikai attiecības — daudzi no mums cieš bez sakaru ierīcēm, kas mūs pavada ikdienā. No tiem aptaujas dalībniekiem, kam ir bijušas sakaru problēmas, piektdaļa (21 %) ir palaidusi garām izglītības/uzņēmējdarbības iespēju, bet 16 % — sociālu iespēju, piemēram, viesības, tāpēc, ka ierīce viņus nav paturējusi tiešsaistē.

Lai gan esam atkarīgi no pastāvīgiem sakariem, 18 % ļaužu neko nedara, lai viņu ierīces vienmēr strādātu un būtu tiešsaistē, tikai 34 % kontrolē akumulatora uzlādes līmeni un vien piektdaļa (22 %) regulāri pārbauda ierīces veselību.

«Sakariem ir liela nozīme mūsu ikdienā. Pētījums liecina, ka bez piekļuves ierīcēm ļaudīm ir nepatikšanas — viņi zaudē iespējas, apjūk, raizējas cits par citu. Skaidrs, ka sakaru trūkumam ir arī ilgtermiņa ietekme uz attiecībām, jo tas var sāpināt sirdi. Un tas var notikt, kad ļaudīm ir pavirša attieksme pret ierīču drošību, jo pāri gaida atbildi viens no otra, vecāki vēlas spēt nekavējoties uzzināt, kur ir viņu bērni, bet draugi nevēlas, ka viņus ignorē. Ir svarīgi veikt vairāk pasākumu, lai labāk aizsargātu ierīces un uzturētu sakarus,» sacīja Kaspersky Lab viceprezidents preču tirgvedības jautājumos Dmitrijs Aļošins.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas jau 20 gadus strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma divdesmit gadu pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.

Papildu informācija

www.kaspersky.com

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja vietnē kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli