Tech Espresso: rīta sarunas par to, kā sabiedrība sadzīvo ar tehnoloģiju radītām pārmaiņām kopā ar Robertu Ķīli

Šī gada 28. februārī plkst. 9.00 dalīto pakalpojumu centrā Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) notiks otrā rīta sarunu cikla Tech Espresso tikšanās kopā ar sociālantropologu, Royal Society of Arts biedru Robertu Ķīli, lai kopīgi diskutētu par to, kā sabiedrība sadzīvo ar tehnoloģiju – mākslīga intelekta, automatizācijas, robotikas – radītajām pārmaiņām dažādos laika posmos, pētot tās uzvedības modeļus.

“Sabiedrība pagātnē ir piedzīvojusi vairākas tehnoloģiskās revolūcijas, no kurām mēs šobrīd varam mācīties un arī vilkt paralēles ar nākotnē gaidāmajām pārmaiņām. Tāpēc uz sarunu esam aicinājuši Robertu Ķīli, lai izpētītu, kā cilvēki agrāk reaģēja uz pārmaiņām, kā tās ietekmēja darba tirgu un sabiedrību kopumā no sociālā un ekonomiskā viedokļa, kā arī to, kā tehnoloģiskās pārmaiņas mākslīgā intelekta, automatizācijas un robotikas ietekmē uztver šobrīd,” stāsta Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons (Kim Leandersson).

Sarunu cikla Tech Espresso mērķis ir pievērst uzmanību esošām un gaidāmajām izmaiņām darba tirgū dažādās nozarēs tehnoloģijas attīstības rezultātā, lai informētu un iedrošinātu gatavoties pārmaiņām, pilnveidojot savas prasmes un zināšanas.

Pieteikties uz Tech Espresso rīta sarunu 28. februārī iespējams šeit: ej.uz/techespresso (vietu skaits ierobežots). Saruna notiks angļu valodā neformālā gaisotnē, baudot kafiju un uzkodas. Plānotais sarunas garums – 1h.

Tech Espresso notiks Tele2 Shared Service Center telpās Mūkusalas ielā 42D, 5. stāvā.

Uz tikšanos! 

Tele2 Shared Service Center
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli