Magnetic Latvia biznesa centrā diskutēs, kā piesaistīt labākos tehnoloģiju talantus un par pieredzi Ziemeļkorejas startu

Digital Freedom Festival ietvaros Magnetic Latvia biznesa centrā (Magnetic Latvia Business Center) Latvijas un starptautiskie eksperti diskutēs, kā cīnīties par labākajiem talantiem, startup uzņēmējiem un investoriem, kā arī par somu uzņēmēja Villes Mietinena (Ville Miettinen) unikālo pieredzi Phenjanas startup nedēļā. Globālais tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival notiks 27.-28. novembrī Rīgā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols: “Cīņa par gudrākajiem prātiem tehnoloģiju jomā un turīgākajiem investoriem, kas spētu atbalstīt jaunuzņēmumus, šobrīd ir ļoti sīva. Valstīm un to atbalsta sistēmām ir jābūt ļoti pretimnākošām, lai globālajā konkurencē noturētu labākos. Festivālā diskutēsim par veiksmīgākajām globālajām stratēģijām startup uzņēmēju un investoru piesaistē. Savukārt saldajam ēdienam Magnetic Latvia biznesa centrā esam sarūpējuši stāstu par vienreizēju pieredzi Ziemeļkorejas startup vidē.”

Diskusijā par talantu piesaisti piedalīsies LR Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Startup.lt vadītājs Arvīds Bloze (Arvydas Bloze) (Lietuva), SKOLKOVO Startup Academy direktors Juri Mitins (Yuri Mitin) (Krievija) u.c. Diskusiju vadīs Tech.eu redaktors Robins Vauters (Robin Wauters) (Beļģija), kas festivālā prezentēs arī unikālu Baltijas startup vides pārskatu.

Savukārt Somijas uzņēmējs un programmētājs Ville Mietinens stāstīs par savu šī gada pieredzi Phenjanas startup nedēļā. Šī saruna notiks pēc “Chatham House noteikumiem, neļaujot apmeklētājiem atsaukties uz dzirdēto, tāpat būs aizliegts lietot foto un video tehniku un mobilās ierīces.

Plašajā divu dienu Magnetic Latvia biznesa centra programmā būs praktiskas diskusijas arī, kā startup uzņēmējiem no mazām valstīm iziet starptautiskajā arēnā, kādus mārketinga trikus pielietot, lai iegūtu atpazīstamību, kā prezentēt savu startup kompāniju investoriem un starptautiskajiem medijiem u.c.

Finansējums Magnetic Latvia biznesa centram tiek piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Tehnoloģijas pārneses programma”.

Digital Freedom Festival
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija