LG jau sesto gadu pēc kārtas saņem 2018. gada CES Inovāciju balvas

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) atzinīgi novērtējusi LG Electronics (LG) tehnoloģiju un dizaina inovācijas, uzņēmumam piešķirot vairākas 2018. gada CES Inovāciju balvas. Tās vairākās nominācijās saņēmuši LG OLED televizori un ledusskapji, kas tiks prezentēti janvārī. Kopumā LG CES Inovāciju balvas saņēmusi astoņās kategorijās - video displeji, sadzīves iekārtas, bezvadu ierīces, Smart Home, digitālā attēlveidošana, mājas video un audio komponentes, datoru perifērās ierīces un iegultās tehnoloģijas.

Šis ir jau sestais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori, sadzīves tehnikas iekārtas un viedtelefoni saņēmuši CES Inovācijas balvas, kas ir oficiāla nozares atzinība novatoriskākajiem produktiem. Zināms, ka LG saņems arī divpadsmito CES Labākās inovācijas godalgu (Best of Innovations Award) par kādu unikālu jaunu produktu, kas tiks prezentēts 2018.gada izstādē.

Visvairāk godalgas saņēmuši LG Door-in-Door ledusskapji ar SmartThinQ tehnoloģiju un LG OLED televizori ar lielisku kontrastu un melno krāsu, paplašinātu krāsu gammu un plašākajiem skatīšanās leņķiem. Citu Inovāciju balvas saņēmuši tādi LG produkti kā jaunā veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs, video projektors, 4K UHD Smart televizori un citas ierīces, kas tiks prezentētas 2018.gada CES izstādē.

CES Inovāciju balva, ko sponsorē CEA un atbalsta Amerikas Industriālo dizaineru savienība, izceļ produktu attīstību tehnoloģiskās izstrādes un inženierijas jomās. CES Inovāciju balvas ik gadu piešķir īpaši izraudzīta žūrija, kurā līdzdarbojas augsti novērtēti industrijas profesionāļi – dizaineri, inženieri, žurnālisti -, vērtējot dažādus nominēto produktu aspektus, tostarp lietotāja ieguvumu, estētiku, inovatīvu dizainu un pienesumu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

 

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) ir viens no pasaules vadošajiem tehnoloģiju novatoriem sadzīves elektronisko ierīču, mobilo sakaru ierīču un sadzīves tehnikas ražošanas jomā. Darbojoties 125 struktūrvienībās un nodarbinot 77000 cilvēku visā pasaulē, 2016. gadā kompānijas pārdošanas apjomi sasniedza 47,92 miljardu ASV dolāru. LG veido piecas struktūrvienības – Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solutions un Vehicle Components. LG ir viens no pasaules vadošajiem plakano paneļu televizoru, mobilo tālruņu, gaisa kondicionēšanas sistēmu, ledusskapju un veļas mazgājamo mašīnu ražotājiem. LG Electronics ir 2016 ENERGY STAR® Gada Partneris. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet interneta vietni www.lg.com.

LG Electronics Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija