Digital Freedom Festival sadarbībā ar Norvik Banku rīko diskusiju par naudu un kiberdrošību

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Norvik Banku rīkos diskusiju par naudu un kiberdrošību, kas notiks š.g. 1. novembrī no 18:00-20:00 jaunajā kopstrādes (co-working) telpā People Work (E. Birznieka-Upīša ielā 21, Rīgā).

Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels (Oliver Bramwell): “Otrajā Digital Freedom Festival un Norvik Bankas FinTech diskusijā būs lieliska iespēja iesildīties pirms lielā Digital Freedom Festival, kur Norvik Lounge visus, kas ieinteresēti FinTech, blockchain, kiptovalūtās, startup uzņēmējdarbībā un tehnoloģijās, laipni aicināsim divas dienas pavadīt aktīvās diskusijās par pasaules tendencēm un izaicinājumiem finanšu un tehnoloģiju jomās. Diskusija notiks jaunajā kopstrādes (co-working) telpā People Work, kas būs lielākā Baltijā un oficiāli tiks atklāta novembrī.”

Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Juris Šleiers: “Mūsu pirmajā FinTech diskusijā aicinājām pacelt rokas tos, kuriem kabatā bija skaidra nauda. Tikai daži pacēla roku. Gandrīz visi glabājam naudu kredītkartēs vai debetkartēs, kas rada virkni jautājumu. Cik lielā drošībā ir mūsu nauda kiberdrošības apdraudējumu laikmetā? Ar kādiem izaicinājumiem sastopas tradicionālās bankas? Kas var uzlauzt vai aizsargāt banku tiešsaistes infrastruktūru? Vai tās ir maģiskās blockchain tehnoloģijas vai tie, kuriem ir labākie mākslīgā intelekta risinājumi?”

Diskusijas dalībnieki:

  • Baiba Kaškina, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.lv vadītāja;

  • Janis Kiršteins, multi-faktoru autentifikācijas sistēmu jaunuzņēmuma Notakey vadītājs;

  • Maksims Keiduns (Maxim Keidun), Baltic HoneyBadger 2017 konferences organizators un multi-parakstu P2P (multisignature peer-to-peer) kriptovalūtu apmaiņas uzņēmuma Hodl Hodl vadītājs.

Diskusijas vadītājs: Olivers Bramvels, Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs.

Diskusijā izvērtēs biometrijas kā autorizācijas līdzekļa drošību, apspriedīs “lielo datu” (big data) radītos izaicinājumus, diskutēs par to, kādā mērā digitālā dzīve ir kļuvusi par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Diskusijas dalībnieki apspriedīs arī kiberdrošības likumdošanu un valsts lomu kibervides kontrolē.

Lai reģistrētos diskusijai, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu - http://ej.uz/cybersecurity

Šī būs otrā diskusija FinTech diskusiju ciklā, ko rīko Digital Freedom Festival sadarbībā ar Norvik Banku. Pirmo diskusiju "Naudas nākotne" apmeklēja vairāk nekā 100 dalībnieku.

 

Plašākas diskusijas notiks 27.-28.novembrī Digital Freedom Festival ietvaros Norvik Banka Investor's Lounge.

Par Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivālu atbalsta stratēģiskais partneris Lattelecom, oficiālā banka - Norvik Banka, startup konkursa partneris 500 Startups, Eiropas Komisija, LR Ekonomikas ministrija, LR Ārlietu ministrija, airBaltic, PINS, Latvijas valsts simtgades birojs, Latvijas Komercbanku asociācija, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), Rockstart akselerators, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, SAMSUNG, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs, Izraēlas vēstniecība Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Nīderlandes vēstniecība Latvijā, Slush, Mailigen, Printful, Coffee Pixels, S/B PRO Startup Studio. Mediju partneri: LETA, Diena, Star FM, CoFounder, IR, BerlinBalticNordic.net, LabsofLatvia, The Baltic Times, Dienas Bizness u.c.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

Inga Tauriņa,
Digital Freedom Festival preses sekretāre
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija