Sākusi darboties jauna konferences eCom21 mājaslapa

Sākusi darboties jauna starptautiskās konferences eCom21 mājaslapa; konference notiks 16. un 17. novembrī Rīgā, un tās patrons ir Rietumu Banka.

Foruma galvenā tēma ir „E-Commerce HD²: Homo Digitalis in High Definition”. Tās dalībnieku uzmanības centrā būs cilvēks – klients, kura intereses nosaka mūsdienu tiešsaistes uzņēmējdarbības attīstību.

Konferences mājaslapa ecom21.com ir kļuvusi vēl mūsdienīgāka, stilīgāka un ērtāka. Ir pilnīgi mainīts mājaslapas dizains, uzlabota galvenās izvēlnes struktūra, pilnveidota navigācija, kas ir kļuvusi vēl ērtāka, ‒ lietojama ne tikai datoros, bet arī visās mobilajās ierīcēs.

„Līdz konferences sākumam ir atlikuši nedaudz vairāk par diviem mēnešiem, un šajā laikā mūsu mājaslapu apmeklē visvairāk interesentu. Turklāt līdz 1. oktobrim eCom21dalībnieku reģistrācijas maksai tiek piemērota atlaide. Esam centušies, lai mājaslapa kļūtu vēl ērtāk lietojama, skaistāka un sniegtu maksimāli daudz lietderīgas informācijas,” stāsta eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko.

Mājaslapā var iegūt informāciju par konferences programmu, galveno spīkeru biogrāfijām, izlasīt par tiešsaistes uzņēmējdarbības aktualitātēm. Ir iespējams arī ātri – ar trim klikšķiem – piereģistrēties dalībai pasākumā. Reģistrējoties līdz 1. oktobrim, dalības maksa vienam cilvēkam ir 700 eiro, trim un vairāk cilvēkiem – 595 eiro.

 

Mājaslapas jauno versiju ir izstrādājis uzņēmums Scada, kura kompetence korporatīvo un finanšu projektu dizaina jomā ir labi zināma. Scada speciālisti konferences mājaslapas noformēšanai piedāvāja jaunu firmas stilu.

„Iepriecināja jaunās mājaslapas veidotāju pieeja: tika kardināli pārstrādāts gan izskats, gan simboli un grafika, gan izvēlnes – studijas Scada daiļrades procesā radušās daudzās izmaiņas ietekmēja pat zīmola filozofiju,” atzīst Iļja Ševčenko. „Mājaslapa ir kļuvusi citāda, īpaša, tā nelīdzinās citām un paliek atmiņā, tomēr šķiet jau pazīstama un sirdij tuva.”

„Izpētot dažādu konferenču mājaslapas, redzējām absolūti šablonisku dizainu, pēc viena parauga veidotus risinājumus. Tātad lielāka daļa forumu nevelta pienācīgu uzmanību savam tēlam internetā, tādējādi zaudējot individualitāti.

Nopietni par šo tēmu domā tikai daži giganti – piemēram, Bloomberg konferences, kuru dizains mēdz būt nedaudz trakulīgs. Mums patīk šāda oriģināla pieeja, un jau pašā sākumā nolēmām mājaslapu veidot īpašu, lai tā nelīdzinātos citām. Stila pamatu veido Šveices uzņēmuma Swiss Typefaces piedāvātais Suisse šrifts, kas noteica citu elementu – kompozīcijas, līniju un kopējās sterilitātes – noskaņu.

 

Kā akcentus piedāvājām animētus apļus, kuri tēlaini parāda konferences galveno jēgu: profesionālu saziņu un savstarpēju sadarbību, biznesa kontaktu paplašināšanos. Ceram, ka rezultāts iepriecinās eCom21 dalībniekus un viesus,” stāsta studijas Scada mākslinieciskais direktors Kārlis Plaude.

Scada tirgū darbojas jau 15 gadus, un tai ir bagāta pieredze korporatīvo un finanšu projektu dizaina jomā.

 

 

Rietumu Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana