Ziņas | Tehnoloģijas


Rīgā norisinās inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls; apbalvo labākos Eiropas jaunos inovatorus veselības...

Rīgā norisinās inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls; apbalvo labākos Eiropas jaunos inovatorus veselības, pārtikas un izejmateriālu jomā

Vakar Rīgā norisinājās starptautiskā inovāciju konkursa "EIT Jumpstarter" fināls, kas tika organizēts "Digital Freedom Festival" ietvaros. Kopskaitā 18 komandas no 10 valstīm dalījās ar saviem inovatīvajiem risinājumiem veselības aprūpes, pārtikas un izejmateriālu nozarē un cīnījās par naudas balvām €70 000 vērtībā.

Kaspersky klientu datus no ASV un Kanādas apstrādās un glabās Šveicē

Turklāt 2020. gada janvārī uzņēmums Sanpaulu atvērs ceturto, bet Latīņamerikā pirmo Caurredzamības centru.

2019. gada 15. novembrī
Kaspersky turpina datu glabāšanas un apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici, tagad pārceļot datus no klientiem ASV un Kanādā. Uzņēmums informē arī par plāniem 2020. gada janvārī Sanpaulu, Brazīlijā, atvērt pirmo Latīņamerikas Caurredzamības centru.

Uzmanies no plēsējprogrammatūras: kas slēpjas aiz bezmaksas izmēģinājuma versijām?

2019. gada 14. novembrī
Daudzi augstu cenu automātiski saista ar izcilu kvalitāti, tāpēc, ja par brīvu var izmēģināt dārgu preci, ieinteresējas pat tie, kas neplāno to pirkt. Daži viedtālruņu lietotņu izstrādātāji izmanto šo cilvēka rakstura īpašību un piesaista lietotājus ar bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas pēc tam tiek aizstāta ar dārgu abonementu.

LG saņems 2020. gada CES inovāciju balvas

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) izceļ LG OLED televizoru ar "Labākās inovācijas" godalgu

Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA) atzinīgi novērtējusi LG Electronics (LG) revolucionārās tehnoloģiju un dizaina inovācijas, uzņēmumam piešķirot vairākas 2020. gada CES Inovāciju balvas, tostarp "Labākās inovācijas" godalgu (Best of Innovations Award) par LG OLED televizora tehnoloģiju. Tādējādi šis ir astotais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori, sadzīves iekārtas un viedtālruņi saņēmuši CES Inovāciju balvas, kas ir oficiāla nozares atzinība inovatīvākajiem produktiem.

Jaunieši noteikuši svarīgākās viedtālruņu funkcijas

Baterijas darbības laiks, telefona atmiņas lielums, triecienizturība, kameras kvalitāte un lietošanas vieglums, un – cena! Saskaņā ar Statista pētījuma datiem šīs ir piecas svarīgākās viedtālruņos pieejamās funkcijas pasaules iedzīvotājiem. Un kā ir ar Tevi?

Mākslīgā intelekta attīstība un kiberdrošības risku novēršana ir Huawei nākamo gadu izaicinājums

Ķīnas elektroierīču un telekomunikāciju ražotāja Huawei pārstāvji preses konferencē Rīgā, informēja par uzņēmuma jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām, biznesa plāniem, 5G ieviešanu un situāciju kiberdrošības jomā.

Apdomīgi un atbildīgi: Kaspersky noskaidrojis interneta lietotāju uzvedības modeļus Latvijā

2019. gada 7. novembrī
Kaspersky veica pētījumu, lai trijās Baltijas valstīs — Latvijā, Lietuvā un Igaunijā — izanalizētu elektronisko ierīču lietotāju faktisko situāciju kibernoziedzības un kiberdrošības jautājumos. Pētījums tika veikts saistībā ar uzņēmuma rīkoto kampaņu "Digitālās paģiras", lai konkretizētu riskus, ar kādiem var sastapties interneta un sociālo tīklu lietotāji, kad viņi rīkojas vieglprātīgi.

Mūžilgas paroles bīstamība: Kaspersky pievērš uzmanību dažiem nepietiekami novērtētiem biometrijas aspektiem

2019. gada 5. novembrī
Mūsdienās tradicionālās paroles ir vājā vieta, jo datu noplūdes notiek diezgan bieži. Arvien vairāk uzņēmumu nolemj mainīt pieeju un ieviest biometriju, tomēr neviens nav pasargāts no personu identificējošas informācijas zādzības, un jau patiešām ir bijuši vairāki biometrisko datu noplūdes gadījumi.

Jauns risinājums dronu izraisītu privātuma un drošības risku apkarošanai

2019. gada 1. novembrī

Kaspersky ir laidis klajā jaunu risinājumu, kas ir izstrādāts, lai palīdzētu organizācijām un īpašumu saimniekiem aizsargāties pret civilo dronu neatļautu piekļuvi. Izmantojot neparastu vairāku sensoru kombināciju, tostarp uzņēmuma izveidotu jaunu pieeju dronu noteikšanai ar lāzerskenēšanu, un mašīnmācīšanās tehnoloģijas, Kaspersky Antidrone var automātiski pamanīt un identificēt bezpilota lidaparātu, kā arī neļaut tam iekļūt aizliegtās zonās. Tas viss tiek izdarīts, nesabojājot ierīces.

Digitālās ēras izaicinājums: roboti cilvēkiem darbu neatņems, tomēr būsim spiesti apgūt jaunas prasmes

Saskaņā ar Pasaules ekonomikas foruma datiem tiek prognozēts, ka līdz 2022. gadam globālajā darba tirgū būs nepieciešami 133 miljoni profesionāļu, kas saistīti ar IT jomu. Dažu nākamo gadu laikā desmit pieprasītākās profesijas būs: datu analītiķi, mākslīgā intelekta un mašīnmācības speciālisti, uzņēmumu vadītāji un rīkotājdirektori, programmatūru un lietotņu izstrādātāji, tirdzniecības un mārketinga speciālisti, lielo datu analītikas un digitālās transformācijas speciālisti, jauno tehnoloģiju speciālisti, organizācijas attīstības un IT pakalpojumu speciālisti.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli