Ziņas | Tehnoloģijas


Interpols un Kaspersky Lab nostiprina sadarbību ar jaunu līgumu par informācijas apmaiņu apdraudējumu jomā

2017. gada 12. oktobrī

Parakstot līgumu ar Interpolu par informācijas apmaiņu apdraudējumu jomā, Kaspersky Lab atkārtoti apliecina centienus sadarboties visā pasaulē, lai cīnītos pret kibernoziedzību. Šis tiesiskais regulējums ir paredzēts, lai atvieglotu un paplašinātu sadarbību starp Kaspersky Lab un Interpolu apdraudējumu izpētes datu apmaiņas jomā par jaunākajām kibernoziedzīgajām darbībām, lai kur tās notiktu.

Konferencē eCom21 pulcēsies pasaules tiešsaistes uzņēmējdarbības profesionāļi

Starptautiskajā konferencē eCom21, kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā, tiksies vairāki simti pasaules tiešsaistes uzņēmējdarbības profesionāļu.

Digital Freedom Festival izsludina pirmos konferences runātājus un žurnālistu akreditāciju

Otrais globālais tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival, kas notiks 27. un 28. novembrī Rīgā, izsludina pirmos runātājus un žurnālistu akreditāciju. Konferencē uzstāsies pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja Katrīna Mironuka; investors, automašīnu koplietošanas uzņēmuma Uber konsultatīvās padomes loceklis Pauls Bragels (ASV); sabiedrisko attiecību profesionāle tehnoloģiju jomā Ajelete Nofa (Izraēla) un citi.

Datu dolārs: jauna, uz personas datu vērtību balstīta valūta pievērš uzmanību jaunizveidotai mazumtirdzniecības ...

Datu dolārs: jauna, uz personas datu vērtību balstīta valūta pievērš uzmanību jaunizveidotai mazumtirdzniecības maksāšanas metodei

2017. gada 9. oktobrī
Kiberdrošības uzņēmuma Kaspersky Lab izveidotais Datu dolāru veikals izraisīja ažiotāžu Londonas tehnoloģiju centrā Oldstrītā — noskatieties videoklipu šeit [ievietot saiti uz videoklipu]. Pircēji jau no agra rīta stājās rindā, lai iegādātos ekskluzīvas apdrukas, taču uz pavērsienu, kā mākslas darbu var nopirkt, sākotnēji reaģēja ar izbrīnu, nevis ar vēlmi nodot savus vērtīgos personiskos attēlus vai videoklipus samaksā par precēm un tādējādi vēstīja par datu dolāra vērtības pieaugumu. Ar šī veikala atvēršanu Kaspersky Lab vēlas palielināt izpratni par datu patieso vērtību un aicina citus tirgus dalībniekus pievienoties šiem pūliņiem, izmantojot datu dolāra zīmi.

Ikgadējā IT drošības konference "Kiberšahs 2017" pulcē nozares speciālistus no visas pasaules

Šodien, 5. oktobrī, Rīgā norisinās ikgadējā starptautiskā informācijas tehnoloģiju (IT) drošības jautājumiem veltītā konference "Kiberšahs 2017". Konferenci organizē IT drošības incidentu novēršanas institūcija "CERT.LV" un ISACA Latvijas nodaļa (pārstāv starptautisko Informācijas sistēmu un kontroles asociāciju Latvijā).

Diskutēs par attālinātās elektroniskās identifikācijas nākotni

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Komercbanku asociāciju organizēs ekspertu līmeņa diskusiju par attālinātās elektroniskās identifikācijas nākotni. Diskusija notiks 6. oktobrī OraculeTang kopstrādes biroja konferenču telpā (Doma laukums 2, Rīga) no plkst. 10:30 līdz 12:30.

Rīgā notiks Baltijas jūras reģionā lielākā kiberdrošības konference ‘DSS ITSEC’

Atzīmējot pasaules kiberdrošības mēnesi, 19. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks jau astotā gadskārtējā kiberdrošības konference ‘DSS ITSEC’. Tas ir Baltijas jūras reģionā lielākais šāda veida notikums! Šogad pasākuma galvenā tēma skars šobrīd aktuālo jauno personas datu aizsardzības regulu, kas stāsies spēkā no 2018. gada maija. Tieši tāpēc konference būs noderīga biznesa vadītājiem, IT un datu aizsardzības speciālistiem, kā arī citu profesiju pārstāvjiem. Pasākums apmeklētājiem būs pieejams bez maksas.

"eCom21" – tiešsaistes biznesa praktiķu tikšanās vieta

Starptautiskā konference "eCom21" notiks 16. un 17. novembrī Rīgā, un tās spīkeru vidū būs veiksmīgi uzņēmēji – tiešsaistes biznesa praktiķi.

Latvijā ievieš inovatīvu printeru pārvaldības platformu "WePrintSmarter"

No 18. septembra Latvijā pieejama unikāla tehnoloģiju platforma "WePrintSmarter", kuras tīmeklī balstītais pakalpojums "SmartSupplies" pilnībā automatizē toneru un tintes kasetņu pasūtīšanu un piegādi visu zīmolu parastajiem un daudzfunkcionālajiem printeriem.

Apple sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

2017. gada 26. septembrī
iPhone nesen ir piedzīvojis lielas pārmaiņas. Iespējams, visuzskatāmākais ir sākumpogas trūkums. Tā ir: Apple jaunākajam flagmaņviedtālrunim iPhone X nav pirkstu nospiedumu skenera (tā dēvētā Touch ID). Tas ir aizstāts ar ko citu, ko sauc par Face ID. Tie, kas skatījās Apple prezentāciju, jau kaut kādā mērā ir pazīstami ar Face ID, bet Kaspersky Lab eksperti sniegs nelielu ieskatu šajā tehnoloģijā un tad pievērsīsies jomai, ko mēs vienmēr paturam prātā, — drošībai.

Aktuālās ziņas