Zemniekiem aizdevumos izsniegts vairāk kā miljons eiro saimniecību attīstībai


foto;https://lande.lv/lv
Jaunajai sezonai sākoties, lauksaimnieki un zemnieki aktīvi izmanto kredītu sniegtās iespējas saimniecību attīstībai. 2019. gadā izsniegto aizdevumu kopējā summa lauksaimniekiem bija 1 073 500 EUR, kas ir teju par 50 % vairāk nekā 2018. gadā, kad aizdevumos izsniegti 575 010 EUR, liecina nebanku kredītdevēja Latvijas Hipotēka dati.

Aizvadītajā gadā gandrīz puse no kredītiem izsniegti Vidzemes puses lauksaimniekiem, trešdaļa – Latgales, bet 18% no kopējā groza nonāca Kurzemes saimniecībās. Proporcionāli vismazāk aizņēmās zemnieki no Zemgales – 11%. Līdz šim zemnieki galvenokārt aizņēmušies saimniecības uzlabošanai, izejmateriālu iegādei vai tehnikas remontam.

Pieaugot pieprasījumam un attīstot uzņēmējdarbību, tika izveidots zīmols Lande.lv (SIA Secured Finance MGMT). Lande.lv ir pieredzējušās finanšu kompānijas Latvijas Hipotēka atvasinātais aizdevumu fonds tieši zemnieku saimniecībām. Savukārt uzņēmums Latvijas hipotēka turpina strādāt ar fiziskām un juridiskām personām, nodrošinot aizdevumu izsniegšanu pret mājas vai dzīvokļa ķīlu visā Latvijā. Droša sadarbība, skaidri nosacījumi un profesionāls atbalsts – šo iemeslu dēļ arvien vairāk klientu 2018. un 2019. gadā izmantoja Latvijas Hipotēkas pakalpojumus, saņemot naudas līdzekļus kredītā pret zemes vai meža ķīlu.

Finansējums līdz pat 100 tūkstošiem eiro tiek izsniegts pret zemes vai meža ķīlu, sākot no 5 hektāru platībām. Pēc Lande.lv speciālistu novērojumiem zemniekiem ļoti svarīga ir iespēja pielāgot maksājuma grafiku, kā arī tas, ka pastāv atliktās atmaksas iespējas un beidzoties sezonas darbiem, vairumā gadījumu aizņēmumi uzreiz tiek atgriezti atpakaļ. Tas liecina par izsniegto aizdevumu efektivitāti saimniecību attīstībā. Būtiski, ka ikvienam klientam, neatkarīgi no atrašanās vietas, ir iespēja ērti noslēgt aizdevuma līgumu attālināti tās pašas dienas laikā, kad līdzekļi nepieciešami.

Par Secured Finance MGMT:

SIA Secured Finance MGMT ir 2009. gadā dibināts uzņēmums, kurš pieder Latvijas Hipotēka īpašniekiem. SIA Secured Finance MGMT apvieno vairākus zīmolus tai skaitā Lande.lv, kas specializējas zemnieku saimniecību finansēšanā.

Lande.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums