Godināti meža nozares Gada balvas "Zelta čiekurs" laureāti


public. foto
Šovakar kultūras pilī "Ziemeļblāzma" Rīgā tika godināti meža nozares izcilākie darbinieki. Gada balva "Zelta čiekurs" ir augstākā atzinība par sasniegumiem nozarē. Meža nozares Gada balvas ieguvēji saņēma lielo "Zelta čiekuru", savukārt pārējiem laureātiem tika pasniegts mazais "Zelta čiekuriņš".

Balvu „Zelta čiekurs” nominācijā „Par mūža ieguldījumu”, kas tiek piešķirta par nozīmīgu mūža ieguldījumu nozares attīstībā, un Ministru kabineta Atzinības rakstu saņēma Andrejs Dreimanis no Jelgavas (balvu saņēma dēls Edgars Dreimanis), Jānis Iesalnieks no Kuldīgas novada, Egons Garklāvs no Amatas novada un Ignats Grugulis no Babītes.

Nominācijā „Par inovatīvu uzņēmējdarbību” lielo balvu “Zelta čiekurs” saņēma konkursa laureāts SIA “Venta-1” no Ventspils novada, bet laureāts SIA “Shaman Inventions” no Cēsīm ieguva balvu “Zelta čiekuriņš”.

Nominācijas „Par ieguldījumu sabiedrības izglītošanā” laureāte, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta „Silava” vadošā pētniece Dagnija Lazdiņa ir balvas “Zelta čiekurs” ieguvēja, bet balva “Zelta čiekuriņš” aizceļoja pie Jersikas pamatskolas skolotājas Annas Greidānes un Latvijas Meža īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācijas valdes locekļa Māra Liopas.

Nominācijas „Par ilgtspējīgu saimniekošanu” laureāts un balvas “Zelta čiekurs” ieguvējs ir Aivars Vanags no Viļakas novada, savukārt laureāti Staņislavs Salmanis no Limbažu novada un Ilga Sedliņa no Kuldīgas novada ieguvuši balvu “Zelta čiekuriņš”.

Meža nozares Gada balvas pasniegšanas ceremonijai iespējams sekot tiešraidē kanālā ReTV.

Meža nozares Gada balvas pasniegšanas ceremonija kļuvusi par tradīciju, šogad to pasniedz jau sešpadsmito reizi. „Zelta čiekurs” sevī iemieso vienkāršību, atvērtību un Latvijas meža skaistumu - nav precīzāka apzīmējuma cilvēka mīlestībai pret mežu, tāpat kā nav labākas balvas, lai atalgotu cilvēka darbu Latvijas meža labā.

Zemkopības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums