Silvanols laiž tirgū pirmo kombinēto līdzekli Latvijā ar inovatīvo sastāvdaļu Lactium® - pret ikdienas stresu


public. foto
Silvanols savu 25. jubilejas gadu uzsāk ar jaunu produktu līniju: GoRelax Day un GoRelax Night mierīgākai un harmoniskākai dzīvei un naktsmieram.
Abu produktu sastāvā ietverta jauna inovatīva izejviela – Lactium® dabiskiem apstākļiem līdzīgi sašķelts īpašs patentēts govs piena proteīns, kuru izstrādājuši un izpētījuši Nansī Lorēnas universitātes zinātnieki (Francija). Pētījumos pierādīts, ka šis īpašais piena proteīns uzlabo miegu un ir dabīgs nomierinošs līdzeklis, kas palīdz mazināt stresa izpausmes.

Šobrīd, kad mainās pasaule un daudzu cilvēku dzīves ritms, ir būtiski saglabāt ne tikai fizisko bet arī emocionālo labsajūtu un neļauties bailēm no neprognozējamās nākotnes un pat panikai. Kaut arī dzīves ritms kļuvis lēnāks un mierīgāks, šobrīd ir vairāki stresa avoti, kas negatīvi ietekmē daudzu cilvēku dzīves kvalitāti.  Būtiski sarūk jēgpilnas aktivitātes un klātienes sociālā saziņa, daudziem ir bažas par finansiālo drošību un darba iespējām nākotnē. Ir daudzi  ieteikumi, kā palīdzēt sev spriedzes apstākļos, piemēram, ikdienas režīma ievērošana, fiziskās aktivitātes, pastaigas dabā, taču ne vienmēr izdodas tos ievērot un, pat, ja izdodas, ne vienmēr tas ir pietiekami, lai samazinātu pārlieku lielā stresa radītās izpausmes. Smagākos gadījumos palīdzība noteikti jāmeklē pie speciālista, taču vēlamies atgādināt, ka vieglākos gadījumos palīdzību var sniegt arī dabas līdzekļi.

GoRelax produktu līnija radīta, lai palīdzētu aktīviem cilvēkiem-  sadzīvot ar ikdienas straujā dzīves tempa un izmaiņu sekām - pārmērīgu stresa līmeni, kura rezultātā var rasties pat tādi veselības traucējumi kā bezmiegs, galvassāpes, vēdersāpes, nogurums, aizkaitināmība, nomākts garastāvoklis, našķēšanās, grūtības koncentrēties, sliktāka atmiņa u.tml..

Lai viss norit balansā - gan produktīvi strādāt, gan rūpēties par ģimeni, gan kvalitatīvi, aktīvi atpūsties un arī labi izgulēties!

Par SIA Silvanols
Silvanols
ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas 25 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē. Apvienojot zināšanas par dabas vielām ar jaunākajām tehnoloģiju iespējām, ir izveidots vairāk nekā 50 produktu portfelis dažādām indikācijām – no pretsaaukstēšanās līdzekļiem līdz uztura bagātinātājiem kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Kompānija lepojas ar Eiropas Labas ražošanas praksei atbilstošām laboratorijām, ražošanas un kvalitātes sistēmu, ko apliecina arī ISO 13 485 un ISO 22000 sertifikāti. Produkti tiek eksportēti uz vairāk kā 30 valstīm visā pasaulē.

SIA Silvanols
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums