Covid-19 izplatības dēļ šobrīd visdrošākā ir medikamentu iegāde internetā ar bezkontakta piegādi!

Lai pasargātu Latvijas iedzīvotājus no vīrusa Covid-19 izplatības, "Mēness aptieka" aicina medikamentus iegādāties internetā, saņemot savu pasūtījumu ar bezkontakta piegādi mājās, tuvākā Circle K DUS vai Pasta stacijas pakomātā.

Mēness e-aptiekas interneta vietnes adrese – https://www.e-menessaptieka.lv/.

„Lai arī cilvēkiem lielākais arguments, dodoties uz aptieku, ir tieši farmaceita nepieciešamā konsultācija, Mēness e-aptiekā ir iespējama konsultācija, ko aicinu izmantot, tādējādi pasargājot sevi un citus no iespējamās vīrusa Covid-19 izplatības. Vīrusa izplatības samazināšanos varam panākt tikai un vienīgi mēs – sabiedrība kopumā, tāpēc aicinām nopietni apsvērt ikvienu savu rīcību un jebkādu iespējamo saskarsmi ar citiem cilvēkiem,” norāda „Mēness aptieka” mārketinga direktore Ligita Lukina.

„Mēness aptieka” gan aicina visus pircējus izvērtēt interneta vietnes, kurās veikt medikamentu iegādi, un norāda, ka virtuālajā aptiekā kā drošības garants uzticamībai ir vienotais logotips – balts krusts uz pelēka un trīs toņu zaļās krāsas fona, kas ieviests visā Eiropas Savienībā un ātri ļauj identificēt legālos zāļu mazumtirgotājus tīmekļa vietnēs. Ja kādā interneta vietnē tiek tirgoti medikamenti, bet šāds logotips nav atrodams, ir pamats izvērtēt šo medikamentu iegādi.

Mēness e-aptiekas personāls strādā pastiprinātā režīmā, ievērojot augstus drošības standartus. Lai arī piegādes laikā izvairītos no jebkāda tieša kontakta un aizsargātu gan klientus, gan darbiniekus no iespējamās saslimšanas ar Covid-19, šobrīd nodrošinām bezkontakta piegādi. To īstenojam, ievērojot 2 metru attālumu starp kurjeru un saņēmēju, aicinot saņēmēju ar savu pildspalvu parakstīties uz sūtījuma uzlīmes, vai kurjers ar skeneri nofotografē sūtījumu kopā ar saņēmēju, foto neiekļaujot saņēmēja seju.

Piegādes nodrošinām, cik vien ātri šajos apstākļos ir iespējams, iepriekš informējot klientus par piegādes datumu. Līdz šim klienti ir saprotoši un gatavi uzgaidīt sava sūtījuma saņemšanu. Pasūtījumu ir iespējams saņemt tieši uz klienta norādīto adresi, „Mēness aptiekā”, Circle K DUS vai Pasta stacijas pakomātā.

Mēness e-aptieka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi