VCA uzsāk pacientiem nodrošināt jauna līmeņa magnētiskās rezonanses izmeklējumu pieredzi, kvalitāti un ātrumu


VOYAGER public. foto
"Veselības centru apvienības" speciālisti Imantā, VCA poliklīnikā "Elite", Rīgā, Anniņmuižas bulvārī, uzsākuši pacientiem nodrošināt jauna līmeņa magnētiskās rezonanses izmeklējumu pieredzi, kvalitāti un ātrumu, izmantojot premium klases magnētiskās rezonanses iekārtu GE "Signa Voyager". Pakalpojums tagad ir ērtāks tiem, kurus nomāc klaustrofobiskas izjūtas, un labāk pieejams arī pacientiem ar palielinātu svaru.

Izmantojot jauno VCA „Elite” magnētiskās rezonanses iekārtu diagnostikai, speciālisti pacientiem tagad piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības. Iekārta strādā ar modernākajām skenēšanas, attēlu iegūšanas un vizualizācijas tehnoloģijām, savukārt tās attēlu apstrādes un diagnostikas programmatūra ļauj veikt visplašāko izmeklējumu klāstu un nodrošina izcilu attēlu kvalitāti. Iekārtai ir palielināts darbības ātrums, vienlaikus plašais izmeklējamā reģiona apjoms saīsina izmeklējuma laiku, bet iekārtas palielinātais atvērums (74 cm) samazina iespējamās klaustrofobiskās izjūtas un ļauj izmeklēt arī pacientus ar palielinātu svaru (līdz 250 kg).

Stella Lapiņa, „Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja: „Ar jauno iekārtu mūsu speciālisti veic ne vien tik nepieciešamos galvas, mugurkaula, locītavu un muskuļu, bet arī vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānu, kā arī asinsvadu magnētiskās rezonanses izmeklējumus. Ar šīs modernās iekārtas jauno piedāvājumu mēs radām iedzīvotājiem labas diagnostiskās pieredzes iespējas un turpinām pildīt saviem pacientiem solīto – nostiprinām pozīcijas vizuālās diagnostikas jomā.”

Ivo Ivaskis, radiologs, „Veselības centru apvienības” radioloģijas dienesta vadītājs: „Iedzīvotājiem tagad nodrošinām mūsdienīgi augstvērtīgu kvalitatīvu attēldiagnostikas pakalpojumu ar jūtami lielāku komfortu izmeklējuma laikā un, protams, arī labāku pieejamību. Attēldiagnostikas nozīme diagnostikas vadlīnijās turpina pieaugt. Bez tās vienkārši nav iedomājams mūsdienīgs slimību atklāšanas process un veiksmīga terapija. Jauninājums VCA poliklīnikas „Elite” magnētiskās rezonanses kabinetā ir īpašs ieguvums ikvienam Imantas apkaimes iedzīvotājam, kā arī ikvienam pacientam Latvijā. Katrs, kuram tas nepieciešams, var veikt ne tikai galvas, mugurkaula, locītavu un muskuļu, bet arī vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānu, kā arī asinsvadu izmeklējumus. Pacients bez kaitējuma iegūst daudzpusīgu informāciju par veselības stāvokli, jo šīs vizuālās attēldiagnostikas metodes priekšrocība ir tās augstā izšķirtspēja un jonizējošā starojuma neesamība.”

Ievērojami samazinātais iekārtas darbības trokšņa līmenis, kā arī atsevišķos izmeklējumos izmantotās neiroloģiskās noklusinātās sekvences uzlabo pacienta komfortu, vienlaikus „Motion-free” tehnoloģija samazina kustību radītos attēla kropļojumus un ļauj pacientam izmeklējuma laikā sajusties brīvāk, mazāk satraucoties par iespēju izkustēties. Liela nozīme ir arī tam, ka tehnoloģija nodrošina brīvu elpošanu bez elpas aiztures vēdera un mazā iegurņa orgānu izmeklējumos. Daudzu ērtībai nozīmīgi, ka speciāla programmatūra samazina attēla kropļojumus pacientiem ar metāla implantiem. Izmantojot jauno aparatūru, ērtāks un ātrāks kļuvis arī sagatavošanās posms šim izmeklējumam.

„Veselības centru apvienības” radiologu komandai (profesors Ardis Platkājs, Romāns Osipenko, Jānis Pūpols) darbam ar jauno magnētiskās rezonanses iekārtu pievienojusies arī radioloģe-diagnoste Arta Strazdiņa, viņa aprakstīs vēdera dobuma un iegurņa (t.sk. prostatas) izmeklējumus.

Izmanto pieraksta iespēju www.epoliklinika.lv!

AS "Veselības centru apvienība" ir viens no Latvijas uzņēmumu grupas "Repharm" uzņēmumiem, kas apvieno vairāk nekā desmit medicīnas iestādes, dažāda vecuma pacientiem nodrošinot plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus. Īpaši plašu uz pacienta vajadzībām vērstu savstarpēji saistītu medicīnisko pakalpojumu klāstu uzņēmums var nodrošināt, pateicoties tam, ka uzņēmumu grupā ietilpst arī "Mēness aptieka" zīmola īpašniece akciju sabiedrība "Sentor Farm aptiekas" un SIA "Centrālā laboratorija", AS „Rīgas Farmaceitiskā fabrika”.

AS "Veselības centru apvienība"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi