Tiešsaistes pierakstu epoliklinika.lv iedzīvotāji biežāk izmanto rīta stundās


public. foto
Līdz oktobra sākumam elektronisko tiešsaistes pieraksta iespēju vietnē http://www.epoliklinika.lv izmantojuši par 42 % vairāk pacientu nekā pērn šajā laika periodā. Iespēja pierakstīties tiešsaistē, pārskatāmi redzot tuvāko pieejamo laiku valsts apmaksātajiem, kā arī maksas pakalpojumiem, uzlabo veselības aprūpes pakalpojuma pieejamību.

Pierakstu apkopojums liecina, ka tiešsaistes pierakstam vispopulārākās ir rīta stundas un laiks dienas vidū ap plkst.14.00. Pacienti aktīvi izmanto tiešsaistes pieraksta iespēju pie dažādiem speciālistiem un atšķirīgiem pakalpojumiem (piemēram, pie oftalmologa, ķirurga, neirologa, radiologa diagnosta, uz vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfijas izmeklējumiem u.c.). Tiešsaistē www.epoliklinika.lv „Veselības centru apvienībā” (VCA) visbiežāk iedzīvotāji ir pierakstījušies pie ģimenes ārsta un ginekologa. Iespēju pierakstīties internetā epoliklinika.lv visbiežāk (39% gadījumu) izmantojuši pacienti vecumā no 25 līdz 45 gadiem, bet aktīvi, iespējams, ka ar radinieku palīdzību, to izmanto pierakstam arī pacienti vecumā virs 65 gadiem – 15%.

Anna Saltikova, Privātās Ekonomikas un kultūras augstskolas valdes priekšsēdētāja, juriste: „Esmu par ikvienu digitālu risinājumu, kas palīdz atslogot ikdienu. Pašas vai tuvinieka ārsta apmeklējums vai medicīniska manipulācija man vienmēr ir ļoti svarīga. Ir labi, ja var izvēlēties iespējām atbilstošu laiku un izsekot valsts apmaksāto pakalpojumu pieejamības iespējai. Turklāt – ja var to izdarīt kaut pusnaktī, kad esmu atgriezusies no komandējuma, vai rīta agrumā pirms lekcijām augstskolā. Neatkarīgi no tā, kur atrodas medicīnas iestāde, var sazināties, saņemt pierakstam apstiprinājumu e-pastā. Man tas patīk, un labprāt to izmantoju.”

Stella Lapiņa, „Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja: „Mums ir svarīgas pacientu ērtības un sekojam, lai visi pieejamie pakalpojumi arī tiktu atbilstoši izmantoti. E-poliklīnika tam ir ļoti noderīgs un ērts rīks. Es aicinātu klientus arvien vairāk izmantot tieši šo digitālo pieraksta iespēju. Piemēram, redzam, ka visvairāk pacientu pierakstās tieši pirmdienās, tātad reģistratūrās varētu veidoties rindas, bet tiešsaistē tas problēmas nerada. Tādēļ vairākās poliklīnikās ieviešam digitālos pieraksta kioskus – lai pacientam nav jāstāv rindā reģistratūrās, lai ātri un ērti var pierakstīties tiešsaistē. Turpinām pilnveidot arī reģistratūras darbu, taču apzināmies, ka digitālais pieraksta veids mūsdienās ir visērtākais.”

Sekojot norādītajiem soļiem, pierakstīties tiešsaistē internetā www.epoliklinika.lv ir patiešām vienkārši: www.epoliklinika.lv => Izvēlies meklēt vienā vai visās poliklīnikās. => Meklē pēc ārsta vai pakalpojuma. => Izvēlies sev vēlamo vizītes laiku. => Reģistrējies vai pieslēdzies ar savu paroli. => Nomaini datus, ja pieraksti citu personu. Pārbaudi vizītes laiku un izvēlēto pakalpojumu un apstiprini. => Saņem e-pastā apstiprinājuma vēstuli un dodies pie ārsta.

Izmantosim pieraksta iespēju www.epoliklinika.lv!

Veselības centru apvienība” ir viens no veselības uzņēmumu grupas Repharm" vadošajiem uzņēmumiem, kas apvieno vairāk nekā desmit medicīnas iestādes dažāda vecuma pacientiem nodrošinot plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus. Īpaši plašu uz pacienta vajadzībām vērstu savstarpēji saistītu medicīnisko pakalpojumu klāstu VCA var nodrošināt, pateicoties tam, ka uzņēmumu grupā ietilpst arī Mēness aptieka” zīmola pārvaldītāja akciju sabiedrība Sentor Farm aptiekas", Centrālā laboratorija”, „Rīgas Farmaceitiskā fabrika”.

Līga Ribkinska
AS Repharm
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums