Slimnīcas ziņo par personāla informētību saistībā ar veselības apdrošināšanas sistēmas ieviešanu


foto;skaties.lv
Vakar, 2.janvārī, Veselības ministrijā norisinājās sanāksme, kurā slimnīcas, kurās ministrija ir kapitāldaļu turētāja, un Latvijas Slimnīcu biedrības priekšsēdētājs Jevgēnijs Kalējs informēja par slimnīcās veiktajiem personāla informēšanas pasākumiem saistībā ar veselības apdrošināšanas sistēmu.

Slimnīcu pārstāvji apliecināja, ka ārstniecības iestāžu personāls ir informēts par veselības apdrošināšanas sistēmu, kā arī ir izstrādāti rīcības algoritmi gadījumiem, kad veselības aprūpes pakalpojums nepieciešams neapdrošinātai personai. Sanāksmē tika arī uzsvērts, ka šobrīd - līdz speciālam Nacionālā veselības dienesta (NVD_ paziņojumam - veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana notiek tāpat kā iepriekš, jo tiešsaistē nav redzams personas apdrošināšanas statuss. Tāpat NVD uzsvēra, ka informācija ārstniecības iestādēm par pilnīgu pāreju uz apdrošināšanas sistēmu tiks izsūtīta savlaicīgi.

Tikšanās laikā tika pārrunāti arī atsevišķi pakalpojumu apmaksas jautājumi. NVD nākamās nedēļas laikā ārstniecības iestādēm solīja sniegt papildu skaidrojumu, kā rīkoties specifiskos gadījumos.

Kopumā ārstniecības iestāžu vadība sanāksmes laikā apliecināja, ka iestāžu darbs norit ierastā režīmā.

VM Komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli