Ziemassvētki Bērnu slimnīcā


public. foto
Šodien, 20. decembrī, Ziemassvētku vecītis rūķu pavadībā devās apciemot vairāk nekā 500 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus Torņakalna un Gaiļezera novietnēs, lai uzburtu svētku sajūtu. Tā kā bērniem šis svētku laiks būs jāpavada slimnīcā, vecītis un rūķi katru mazo pacientu iepriecināja ar dāvanām un aicināja piedalīties Ziemassvētku radošajā darbnīcā, lai veidotu svētku rotājumus.

Jau agrā rītā Ziemassvētku vecītis kopā ar saviem palīgiem, jautro un muzikālo rūķu trio, devās apciemot Bērnu slimnīcas mazos pacientus, izstaigājot visas palātas un katram bērnam pasniedzot īpaši sagatavotu dāvanu. Pēc apdāvināšanas rūķi bērnus gaidīja BKUS novietnes „Saulaino dienu bibliotēkā” Torņakalnā, kur katram no mazajiem pacientiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un izveidot Ziemassvētku rotājumus un apsveikuma kartiņas, kuras pēc tam mazie pacienti varēja dāvināt saviem palātas biedriem, ārstiem, māsiņām vai vecākiem.

„Visi bērni gaida Ziemassvētkus, un neviens nav priecīgs, ja svētku laiku nākas pavadīt slimnīcā. Bērniem tas ir pārdzīvojums gan par veselību un dažādām procedūrām, gan par nokavētiem skolas un bērnudārza svētku pasākumiem, uz kuriem viņi bija gatavojuši priekšnesumus. Tāpēc Ziemassvētku laikā jo īpaši svarīgi rūpēties par bērnu labsajūtu slimnīcā, un mēs esam ļoti pateicīgi un priecīgi, ka “Maxima Latvija” jau otro gadu uzņemas šīs rūpes un rada brīnišķīgus svētkus mazajiem pacientiem," atklāj Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

„Katram bērnam Ziemassvētki ir īpaši gaidīts laiks, tāpēc man prieks, ka mums izdevās uzburt Ziemassvētku brīnuma sajūtu un padarīt šos svētkos gaišākus tiem mazajiem pacientiem, kuriem veselības stāvoklis diemžēl neļauj šos svētkus sagaidīt mājās. Esam pateicīgi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai par iespēju iepriecināt bērnus un viņu ģimenes, kā arī slimnīcas personālu šajos Ziemassvētkos,” stāsta Jānis Beseris „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli