Foto: Uzņēmumi nodod analīzes, lai pārbaudītu vīriešu veselību


public. foto
Pirmoreiz "Movember Latvija" kustības vēsturē tiek organizēti bezmaksas semināri, kuros savu veselību var pārbaudīt uzņēmumu darbinieki. Uzņēmumi bezmaksas prostatas vēža pārbaudēm savus darbiniekus var pieteikt arī šonedēļ. Pārbaudes organizē starptautiskais autobusu pārvadātājs Lux Express Latvija.

Kampaņas ietvaros savu veselību pārbaudīja viens no lielākajiem informāciju tehnoloģiju (IT) produktu un risinājumu izplatītāja ELKO Grupa darbinieki, kā arī starptautiskā autobusu pārvadātāja Lux Express Latvija darbinieki.

Ar prostatas vēzi un citām vīriešu saslimšanām var saskarties visi vīrieši, it īpaši vecāki par 40 gadiem. Daudzi pat nenojauš, ka viņiem ir attīstījies vēzis tā pirmajās stadijās, jo sākotnēji sūdzību nav, pašsajūta ir laba, tādējādi šķietami nav iemesla apmeklēt ārstu.


public. foto

“Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 60 autobusa šoferi, ir svarīgi iedrošināt arī viņus savlaicīgi pārbaudīt savu veselību. Tāpēc arī organizējām viņiem semināru ar iespēju nodot asins analīzes un līdz ar to arī veikt pirmreizējo pārbaudi. Priecājamies, ka arī citi uzņēmumi ir atsaukušies mūsu aicinājumam pārbaudīt savu darbinieku veselību,” stāsta Lux Express Latvija valdes loceklis Krišjānis Reķis:

Latvijā 2016. gadā reģistrēti 7943 vīrieši, kas atrodas uzskaitē ar šo slimību. Ik gadu mūsu valstī tiek diagnosticēti vairāk kā 1000 jauni prostatas vēža gadījumi, pagājušajā 2016. gadā 1065 taču pēdējo 10 gadu laikā no prostatas vēža miruši jau gandrīz 4000 vīrieši, no kuriem lielākā daļa ir tieši lauku reģionos, kur ir ierobežota pieeja ārstiem un arī finansiālie resursi, iespējams, neatļauj uzsākt sekmīgu ārstēšanās kursu.

“Mēs aicinām vīriešus ne tikai pārbaudīties, bet arī pārlieku nesatraukties, ja vēzis tiek atklāts - stāstot par to, kā šos slimību ārstēt un viens otru atbalstot. Uzzinot diagnozi prostatas vēzis, ikviens vīrietis vēlas tikt pilnībā izārstēts; rast risinājumu uzreiz, nevis gaidīt, kad audzējs progresēs; saņemt tādu ārstēšanu, kas ļauj saglabāt esošo dzīves kvalitāti, potenci un vīrieša pašlepnumu; un turpināt dzīvot, kā līdz šim,” stāsta “Movember Latvija” kampaņas vadītājs Helmuts Bēķis.

Fotogrāfijas no semināra: https://en.files.fm/u/57v569gv

Uzņēmumu ievērībai!

Arī citiem Latvijas uzņēmumiem ir iespēja pieteikties bezmaksas prostatas vēža pirmajai pārbaudei nododot analīzes E. Gulbja Laboratorijā sadarbībā ar jauno kopā strādāšanas telpu “Teikums”. Pārbaude norisināsies, piektdien, 7. decembrī plkst. 16:00, bet izbraukšana notiks, pulcējoties pie Jaunās Teikas Biznesa ēkas “Valters”. Uzņēmumi bezmaksas prostatas vēža pārbaudei var pieteikties rakstot uz riga@golin.com vai zvanot pa telefonu +37167630760.

Par Lux Express Grupu

Lux Express Groupa ir starptautiskais autobusu reisu operators, kas piedāvā savus pakalpojumus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Somijā, Baltkrievijā un Krievijā. Lux Express Grupa klientiem nodrošina pieejamus augstas kvalitātes pakalpojumus dažādās klasēs - Lux Express un biznesa ceļotājiem īpaši ērtu Lux Express Lounge klasi.

 

Laura Studente
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri