Kas ir micelārā tehnoloģija un kāpēc tā ir laba ādai?


Public. foto
Līdz ar pieaugošo urbanizāciju, piesārņojumu un vides pārmaiņām pasaulē, tiek meklēti veidi, kā saudzīgi, taču tajā pat laikā efektīvi, kopt ķermeņa ādu. Micelārā tehnoloģija šobrīd ir plaši izplatīta un iekļauta dažādu ķermeņa kopšanas līdzekļu klāstā. Tā palīdz atbrīvot ādu no netīrumiem vieglā, bet efektīvā veidā, vienlaikus nodrošinot maigu aprūpi arī jutīgai ādai.

Micelārās tehnoloģijas pamatā ir micellas, kas sastāv no ūdens un taukvielu saistošajām daļiņām un spēj nodrošināt ādas attīrīšanu. Tās aptver un viegli atbrīvo ādu no netīrumiem, dekoratīvās kosmētikas un citām nevēlamām vielām, atsvaidzinot un padarot ādu viegli kopjamu. Dove zīmola vadītāju Kertu-Kai Põldvere stāsta par micelārās tehnoloģijas pozitīvo ietekmi un ādu.

Ne tikai sejas ādas kopšanai

Micelārās tehnoloģijas vērtība slēpjas tajā, ka tā satur speciālus eļļas pilienus, kas ūdenī ir sadalīti sīkās daļiņās un spēj attīrīt ādu no netīrumiem. Un tā ne tikai rada brīnumus ātrā un efektīvā sejas ādas attīrīšanā – micelārā tehnoloģija ir piemērota arī dušas želejās, nekairinot un nesausinot ādu.

Ieguvumi visiem ādas tipiem

Skaistumkopšanas produkti, kuru pamatā ir micelārā tehnoloģija, ir maigi, tāpēc tos var izmantot cilvēki ar izteikti jutīgu ādu. Micellas apņem netīrumu daļiņas un savā veidā pievelk tās kā magnēts, attīrot ādu un nesausinot to. Kairinošās ziepes noskalo no ādas dabīgās eļļas un proteīnus, savukārt ķermeņa mazgāšana ar micelāro tehnoloģiju palīdz ādu no netīrumiem atbrīvot maigāk un saudzīgāk, tajā pat laikā mitrinot to ar dabīgām izejvielām.

Attīra no apkārtējās vides ietekmes

Dušas želeja ar micelāro tehnoloģiju ir radīta, lai mazinātu apkārtējās vides ietekmes, piesārņojuma un netīrumu ietekmi uz ādu, kas var bojāt, sausināt un kairināt to. Labākam rezultātam saputo dušas želeju un uzklāj putas uz ādas, noskalo ar siltu ūdeni un izbaudi maigu, tīru ādu.

Par Dove:

Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever.

 

Dove
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli