NMP dienesta vadība aicina uz sarunām Rīgas reģiona arodorganizācijas vadību...

NMP dienesta vadība aicina uz sarunām Rīgas reģiona arodorganizācijas vadību, lai pārrunātu tās publiski pieteikto protesta akcijas ieceri


Atsaucoties uz masu medijos izskanējušo informāciju par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku Rīgas reģiona arodorganizācijas ieceri no šā gada 1.augusta organizēt protesta akciju, aicinot brigāžu mediķus būtiski samazināt darba slodzi, dienests uzaicinājis Rīgas reģiona arodorganizācijas vadību uz sarunām, lai pārrunātu esošo situāciju un prasības.

Diemžēl Rīgas reģiona arodorganizācija iepriekš NMP dienesta vadību nav informējusi par savām iecerēm un nav rosinājusi kopīgas sarunas, lai pārrunātu esošo situāciju un risinājumus, kā arī dienestam nav informācijas, vai pieteiktā iecere ir balstīta uz arodorganizācijas biedru aptauju un lēmumu vai pausts tikai atsevišķu pārstāvju viedoklis.

Kā norāda NMP dienesta direktore Sarmīte Villere: “Ir pilnībā atbalstāmi gan kopumā nozarē strādājošo, gan arī mūsu kolēģu centieni panākt jau gadiem neatrisinātā mediķu atalgojuma pieauguma jautājumu. Taču šobrīd ir cerības, raugoties uz solījumu no nākamā gada janvāra piešķirt būtisku finansējumu veselības nozarei tieši atalgojuma palielināšanai. Līdz ar to šobrīd aicinātu mūsu kolēģus nesaasināt situāciju, jo ģimenes ārstu protesta akcijas laikā papildus darbs būs ne tikai slimnīcām, bet arī dienestam. Ir jāapzinās, ka dienesta darba specifika būtiski atšķiras no ģimenes ārstu darba. Mums ikviens izsaukums var būt cilvēka dzīvības cenas vērts. Ar šādu domu arī mūsu mediķi ikdienā nāk uz darbu. Tāpēc aicināsim arodorganizāciju ļoti piesardzīgi un atbildīgi izvērtēt iespējamo protesta akciju, jo dienesta uzdevums ir nodrošināt pacientiem neatliekamo medicīnisko palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.”

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana