Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ar "Tele2" darbinieku atbalstu bērniem dāvinās Drosmes uzlīmes


BKUS_Tele2_drosmes_uzlimes
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) ar vadošā mobilo sakaru operatora "Tele2" un tā darbinieku atbalstu turpmāk slimnīcas bērniem kā iedrošinājumu dažādu procedūru laikā dāvinās Drosmes uzlīmes. Katram bērnam, kuram ārstniecības procesā BKUS nepieciešamas dažādas procedūras, būs iespēja saņemt īpašu "Drošsirdīgā pētnieka diplomu" un sakrāt dažādu planētu uzlīmes, tādējādi ļaujot ne tikai vieglāk pārciest nepatīkamo procedūru, bet arī iepazīt kosmosu.


BKUS_Tele2_drosmes_uzlimes

“Bieži vien mūsu mazajiem pacientiem uzturēšanās laikā slimnīcā nākas pārciest vienu vai pat vairākas procedūras dienā, kas, lai kā censtos mūsu dakteri un māsiņas, mēdz būt nepatīkamas un pat sāpīgas. Tāpēc priecājamies, ka sadarbībā ar “Tele2” īstenojām Drosmes uzlīmju projektu, kas sniegs būtisku palīdzību gan bērniem, iedrošinot tos būt drosmīgiem dažādu procedūru laikā, gan māsiņām, palīdzot bērnus motivēt un vieglāk pārciest procedūras,” stāsta BKUS valdes locekle Zane Straume.

“Mūsu darbinieki ik gadu Ziemassvētku laikā rīko labdarības tirdziņu, kurā iegūtos līdzekļus ziedojam kādam cēlam mērķim. Lai īstenotu šoreiz izvēlēto nodomu – radītu drosmes uzlīmes BKUS bērniem – “Tele2” darbiniekiem ar uzņēmuma atbalstu izdevās savākt 2000 eiro. Kopā ar BKUS pārstāvjiem drosmes uzlīmēm izvēlējāmies kosmosa tēmu, lai ne tikai atbalstītu un iedrošinātu bērnus dažādu procedūru laikā, bet arī raisītu viņos interesi par Saules sistēmas planētām. Priecājos, ka, pateicoties BKUS un mūsu darbiniekiem, katram mazajam pacientam būs papildu uzmundrinājums atgūstot veselību”, stāsta Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs.

Drosmes uzlīmju projekta ietvaros katram bērnam, kas dosies uz procedūrām BKUS, medicīnas personāls dāvinās “Drošsirdīgā pētnieka diplomu”, kā arī uzlīmi par katru procedūru, kā rezultātā bērns varēs sakrāt Saules sistēmas planētu uzlīmes, kas papildinātas ar aizraujošiem faktiem par kosmosu.

Par BKUS

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā slimnīca Latvijā, kas nodrošina ārstniecību un aprūpi bērniem jau 118 gadus. Bērnu slimnīca piedāvā palīdzību vairāk nekā 30 dažādos ārstniecības profilos, kā arī veic pētniecības un zinātnes projektus. Ik gadu Bērnu slimnīca sniedz palīdzību vairāk nekā 200 000 bērnu ambulatori, 20 000 bērnu stacionārā, ap 10 000 bērnu dienas stacionārā un ap 70 000 bērnu neatliekamajā palīdzībā.

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 45% tirgus daļu. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju 97% valsts teritorijas. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu deviņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Fotogrāfijās:

Nr.1: Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un BKUS valdes locekle Zane Straume Drosmes uzlīmēm veltītajā pasākumā RCB Ārējā Apkalpošanas punktā “Saulaino dienu bibliotēka” BKUS.

Nr.2: Bērns pēc procedūras no BKUS māsiņas saņem Drosmes uzlīmi.

Nr.3: Drošsirdīgā pētnieka diploms un Drosmes uzlīmes


 

“Tele2”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi