Sagaidot pavasari, BENU aicina uz semināru par sievietes veselību un skaistumu


„BENU aptieka”foto;puaro.lv
Sagaidot pavasari, martā BENU veselības un skaistuma akadēmija veltīta tieši daiļā dzimuma pārstāvēm. Šomēnes – lekcija par tematu "Sievietes veselība un skaistums".

Kaut skaistuma industrija liek domāt, ka sievietes skaistums slēpjas vien pareizu kosmētisko līdzekļu izvēlē, patiesībā tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Realitātē skaistas ādas un matu noslēpums meklējams labā veselībā. Hormonālas problēmas, kuņģa darbības un gremošanas traucējumi, vairogdziedzera problēmas u.c. – tas viss ietekmē ne vien sievietes labsajūtu, bet arī viņas izskatu.

Šomēnes gaidāmajā seminārā klausītājiem būs priecīga atkalredzēšanās ar BENU veselības un skaistuma vieslektori, uztura speciālisti Lieni Sondori. Viņa pastāstīs par veselīga uztura ietekmi uz sievietes veselību un skaistumu. Savukārt viņas stāstīto turpinās „BENU Aptieka” farmaceita asistente Zanda Ozoliņa, kura ikdienā sastopama t/c „Alfa” aptiekā.

Seminārs notiks 20. martā viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Tas sāksies plkst. 18.00 un norisināsies līdz plkst. 20.00, iekļaujot arī jautājumu un atbilžu sadaļu. Interesenti aicināti savu dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 25748140.

BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: https://www.benu.lv/akademija/.

Lelde Sāre – Jansone
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi