BENU Aptieka aicina uz tikšanos ar matu veselības speciālistiem

Februārī aprit jau gads, kopš BENU Aptieka uzsāka semināru ciklu "BENU veselības un skaistuma akadēmija". Gada laikā interesentiem tās ietvaros bijusi iespēja sastapties ar daudziem veselības nozarē atzītiem speciālistiem. Turpinot aizsākto, šomēnes akadēmijas bezmaksas seminārs veltīts tematam "Matu veselība".

Kas ietekmē matu veselību? Vai matus trauslus padara to nepareiza kopšana? Kādi tad ir pamatprincipi, lai mati būtu stipri, biezi un spīdīgi? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes būs iespējams iegūt, apmeklējot BENU veselības un skaistuma akadēmijas semināru.

Par matu veselību šoreiz stāstīs viena no pieredzes bagātākajām ārstēm triholoģēm Latvijā – dr. Inga Zemīte. Viņa matu atveseļošanas jomā strādā jau kopš 1997. gada un šajā laikā neskaitāmiem pacientiem ar diagnostikas palīdzību radusi risinājumu visdažādākajām matu problēmā. Tāpat par matu veselību stāstīs arī farmaceite Jeļena Gribanova, kura ikdienā sastopama „BENU Aptiekā” t/c „Azur”.

Seminārs notiks 15. februārī viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Tas sāksies plkst. 18.00 un norisināsies līdz plkst. 20.00, iekļaujot arī jautājumu un atbilžu sadaļu. Interesenti aicināti savu dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 25748140.

BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: https://www.benu.lv/akademija/.

Bezmaksas lekciju cikls „BENU veselības un skaistuma akadēmija” ir daļa no plašāk īstenota BENU aptieku projekta „BENU akadēmija”. Tā ietvaros tiek uzsākta arī programma „BENU veiksmes akadēmija”, kuras mērķis ir BENU aptieku farmaceitiem sniegt iespēju celt savu profesionālo kvalifikāciju un farmaceitisko aprūpi kopumā, kā arī programma „BENU nākotnes akadēmija”, kas izveidota, lai popularizētu farmaceita profesiju skolēnu un topošo farmaceitu vidū.

Lelde Sāre – Jansone
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi