Veselīga gada iesākšanai - bezmaksas lekcija par imunitāti


„BENU aptieka”foto;puaro.lv
Jaunais gads ir iesācies ar sniegu un aukstumu, kas aktualizējis dažādus vīrusus un saaukstēšanās gadījumus. Tieši tāpēc šajā mēnesī "BENU veselības un skaistuma" akadēmija aicina interesentus uz bezmaksas semināru par imunitāti un tās stiprināšanai cīņai pret vīrusiem.

Ziema ir laiks, kad cilvēkus izteikti daudz skar saaukstēšanās un augšējo elpceļu slimības, tāpat aktivizējas arī dažādi vīrusi. Būtisks priekšnoteikums, kas ļaus šo gadalaiku aizvadīt slimību neskartiem, ir spēcīga imunitāte. Tieši tāpēc arī 2017. gada pirmajam semināram izvēlēts temats „Imunitāte”. Iegūtās zināšanas ļaus uzturēt veselu un možu garu visu turpmāko gadu.

Ar klausītājiem seminārā sarunāsies atzītais imunologs Lauris Līcītis, kura kompetence ir dažāda veida alerģiju, hronisku iekaisumu procesu, onkoloģisko slimību, reimatoloģisko slimību, vīrusu slimību, artrītu, autoimūno un cita veida saslimšanu diagnosticēšana un ārstēšana. Savukārt skatījumu no farmaceitiskās aprūpes viedokļa izklāstīs „BENU Aptieka” farmaceite un projekta „Imunitāte” koordinatore Iveta Zicāne.

Seminārs notiks 18. janvārī viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Tas sāksies plkst. 18.00 un norisināsies līdz plkst. 20.00, iekļaujot arī jautājumu un atbilžu sadaļu. Interesenti aicināti savu dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 25748140. Tiem, kuriem nav iespējas semināru apmeklēt klātienē, īsu kopsavilkumu par būtiskāko būs iespēja noskatīties 24. janvārī kanāla LNT raidījumā „Dzīvīte”.

BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: www.benu.lv/benuakademija.

Bezmaksas lekciju cikls „BENU veselības un skaistuma akadēmija” ir daļa no plašāk īstenota BENU aptieku projekta „BENU akadēmija”. Tā ietvaros tiek uzsākta arī programma „BENU veiksmes akadēmija”, kuras mērķis ir BENU aptieku farmaceitiem sniegt iespēju celt savu profesionālo kvalifikāciju un farmaceitisko aprūpi kopumā, kā arī programma „BENU nākotnes akadēmija”, kas izveidota, lai popularizētu farmaceita profesiju skolēnu un topošo farmaceitu vidū.

Lelde Sāre – Jansone
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi