"McDonald’s" ziedo vairāk nekā 24 tūkstošus eiro bērnu veselības aprūpei

Vadošā restorānu ķēde "McDonald’s" veiksmīgi noslēdz ikgadējo "McHappy Day" labdarības kampaņu, palīdzot iegūt 24 148 eiro bērnu bezmaksas veselības aprūpes nodrošināšanai visā Latvijā. Pateicoties aktīvai restorānu apmeklētāju un sabiedrības atbalstam, ir izdevies pārsniegt sākotnējo, gana ambiciozo mērķi par 700 bezmaksas konsultācijām un iegūt pietiekami daudz līdzekļus, lai sniegtu atbalstu vēl vairāk bērniem, kuriem nepieciešama speciālistu medicīniskā palīdzība.

Šoreiz labdarības kampaņas “McHappy Day” mērķis bija sniegt atbalstu “Mobilajam bērnu veselības centram” – 12 metrus garam transporta līdzeklim, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai, lai nodrošinātu iespēju “Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas” ārstiem doties uz valsts tālākajiem reģioniem. Ņemot vērā medicīnas speciālistu trūkumu, sarežģīto ekonomisko situāciju un vecāku laika trūkumu lauku reģionos, daudzām ģimenēm “Mobilais bērnu veselības centrs” ir vienīgā iespēja saņemt speciālistu medicīnisko konsultācijas.

“Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi sabiedrības atbalstam ar kuras palīdzību mums izdevās sasniegt tika labus kampaņas rezultātus. Tas ir izdevies, pateicoties mūsu apmeklētāju un sabiedrībā zināmu personību dāsnajam atbalstam. “McHappy Day” ziedojumi ļaus mums radīt patiesas izmaiņas, palīdzot pat vairāk bērniem, nekā tika sākotnēji plānots. Mēs esam ārkārtīgi priecīgi redzēt, ka kampaņā iesaistījušies tik daudz cilvēki,” norāda “McDonald's" mārketinga direktore Baltijas valstīs Baiba Zaķe.

Novembrī “McDonald’s” restorāni Latvijā aicināja visus apmeklētājus iegādāties īpašus īslaicīgos tetovējumus. Iedvesmojoties no bērnu ticības brīnumiem, tetovējumos bija attēloti vienradži, taureņi un pat kosmosa raķetes. Ar vairāku Latvijas slavenību palīdzību šie tetovējumi kļuva par modernu modes aksesuāru jauniešu vidū, sniedzot papildu atbalstu labdarības kampaņai. Visi ieņēmumi no pārdošanas ir ziedoti “Mobilā bērnu veselības centra” darbībai.

““Mobilais bērnu veselības centrs” ir ļoti pateicīgs par nepārtraukto “McDonald's" restorānu un sabiedrības atbalstu. Esam ļoti priecīgi, ka pateicoties ziedotāju dāsnumam arī šogad mēs varēsim sniegt bērniem visā Latvijā, īpaši lauku reģionos, ārstu bezmaksas konsultācijas. Ar iegūtās naudas - 24 148 euro, varam nodrošināt 960 ārstu bezmaksas apskates, un tas ir būtisks ieguldījums bērnu veselības un labklājības uzlabošanā” uzsver “Mobilā bērnu veselības aprūpes centra” vadītāja Zane Gedroviča.

Savlaicīgi sniegta ārsta palīdzība un atbilstoša ārstēšana jau ir ļāvusi vairākiem tūkstošiem Latvijas bērnu izveseļoties un izvairīties no nopietnām veselības problēmām. Pieprasītākie pakalpojumi reģionos ir oftalmologs, neirologs un alergologs. “Mobilais bērnu veselības centrs" darbība un medicīnas profesionāļu darba atalgojums, tiek segtas tikai no ziedojumiem.

2016. gadā “McHappy Day” labdarības kampaņa Latvijā tika rīkota jau sesto gadu pēc kārtas, un tās pastāvēšanas laikā “McDonald’s” ar sabiedrības atbalstu ir saziedojis vairāk nekā 140 000 EUR bērnu veselības aprūpes nodrošināšanai Latvijas reģionos.

Par mums:

“McDonald’s” ir vadošais ēdināšanas uzņēmums Latvijā pēc apmeklētāju un darbinieku skaita, kā arī finanšu snieguma un investīcijām. “McDonald’s” 12 restorānus Latvijā vidēji gadā apmeklē 10 miljoni klientu, un “McDonald’s” nodrošina darba vietas 650 darbiniekiem.

“McDonald’s” Attīstības licences turētājai Maltas kompānijai “Premier Capital” pieder 133 “McDonald’s” restorāni Baltijas valstīs, Maltā, Grieķijā un Rumānijā, nodarbinot vairāk nekā 7000 cilvēku.“Premier Capital” ir Maltas kompānijas “Hili Ventures” meitas uzņēmums ar 10 pārstāvniecībām Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. “Hili Ventures” ir “McDonald’s” un “Apple” attīstības licences turētājs vairākās valstīs, kā arī darbojas loģistikas, inženierzinātņu, tehnoloģiju un nekustamo īpašumu jomās.

“Hili Ventures” ir “CMA CGM”, “FedEx Express”, “IBM”, “Konecranes”, “NCR”, “Wincor Nixdorf” un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

 

Aleksandra Kostjukoviča
“McDonald’s” sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas