VNT Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai uzdāvina modernākos asinsspiediena mērītājus

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) kā ekonomiski nozīmīgam un lielam darba devējam Kurzemē, ir būtiska visa reģiona sabiedrības izaugsme un attīstība, tamdēļ starp VNT un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu izveidojusies veiksmīga sadarbība. Šogad VNT uzdāvināja slimnīcai modernākos spiediena mērītājus, kas ievērojami atvieglos personāla ikdienu, īpaši uzņemšanas nodaļā, kur katrai sekundei ir liela nozīme. Jaunais spiediena mērītājs ievērojami saīsinās apgaitas laiku un ļaus dažās sekundēs izmērīt asinsspiedienu.

“Esam gandarīti par sadarbību, kas VNT gadu gaitā izveidojusies ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Mūsu sniegtais atbalsts slimnīcai ir radījis pozitīvas pārmaiņas personāla un pacientu ikdienā. Tāpat tas veicina arī Kurzemes reģiona izaugsmi, kas mums kā lielam darba devējam reģionā ir būtiski. Veselība un drošība ir mūsu prioritātes - kā darbinieku, tā visa reģiona iedzīvotāju kontekstā,” uzsver VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Sadarbība starp VNT un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu pastāv jau vairākus gadus. Pa šiem gadiem ir izveidojusies laba sadarbība - slimnīca apkopo, kāds medicīniskais aprīkojums tai vēl nepieciešams, lai uzlabotu personāla ikdienu un paaugstinātu veselības aprūpes kvalitāti pacientiem, un VNT, izvērtējot iespējas, Ziemassvētku laikā uzdāvina vajadzīgo aprīkojumu.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

51% VNT pieder AS “Ventspils nafta”, kas ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā. AS “Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS “Ventspils nafta”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana