Ziņas | Latvija | Veselība, skaistums


Paredzēts uzlabot ūdensapgādes dezinfekcijas pasākumus

Šodien, 23.martā, Valsts sekretāru sanāksmē izskatīti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi noteikumiem, kas nosaka dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas kārtību.*

25 000 bērni saņēmuši bezmaksas medicīnisko aprūpi

Rīga. Mobilais veselības aprūpes centrs (MVAC) kopā ar speciālistiem no Bērnu klīniskās Universitātes slimnīcas šodien dodas vizītē uz Madonu un sagaida
25 000. pacientu kopš savas darbības uzsākšanas 2011. gadā. MVAC speciālisti atzīst, ka līdzīgi kā iepriekšējos gados joprojām Latvijā pieprasītākie ir bērnu oftalmologi; neirologi un alergologi-pulmonologi, turklāt ir audzis pieprasījums pēc mikrologopēdiem – bērni arvien vēlāk sāk runāt, kā arī biežāk nekā iepriekš ir vērojami runas traucējumi.

Makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis: Visvairāk ūdens jādzer pēc pirts, sporta un seksa

22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, tāpēc šajā laikā sabiedrībā aktualizējas jautājums par ūdens nozīmi mūsu ikdienā, t.sk. arī uzturā. Runājot par ūdeni un to, cik daudz ūdens cilvēkam būtu jāizdzer ik dienas, domas dalās.

Uzlabos veselības aprūpes pieejamību reģionos

21.martā, Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts Veselības ministrijas izstrādātais noteikumu projekts, kas paredz noteikt kārtību, kādā īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansēto projektu ārstniecības personu pieejamības veicināšanai reģionos.*

Ar skanīgu vārdu, bet ļaunu dabu - baktērijas legionellas

Lai gan saslimstība ar leģionāru slimību Latvijā kopumā nav ļoti augsta, tomēr esošie gadījumi raisa satraukumu sabiedrībā, īpaši tādēļ, ka šogad no šīs slimības jau miruši 3 cilvēki. Pagājušajā gadā miruši 2 cilvēki, bet slimība apstiprināta 24 gadījumos. Kas jāzina katram, lai izvairītos no slimības izraisītājām ar skanīgo nosaukumu - legionellām, konsultē VC 4 grupas uzņēmuma Capital Clinic Riga un RAKUS "Gaiļezers" Pneimonoloģijas nodaļas ārste - pneimonoloģe Madara Tirzīte

Seši izplatīti mīti par matu kopšanu

Solījumi skaistu un veselu matu iegūšanai rodami gan friziera ieteikumos par modernām procedūrām, gan šampūnu reklāmās, gan arī ģimenē pārmantotos vecmāmiņu noslēpumos. Lai noskaidrotu, kam tad īsti ticēt, BENU veselības un skaistuma akadēmijas vieslektore – ārste triholoģe Inga Zemīte stāsta par izplatītākajiem matu kopšanas mītiem.

Sagaidot pavasari, BENU aicina uz semināru par sievietes veselību un skaistumu

Sagaidot pavasari, martā BENU veselības un skaistuma akadēmija veltīta tieši daiļā dzimuma pārstāvēm. Šomēnes – lekcija par tematu "Sievietes veselība un skaistums".

Atkārtoti informē par E-veselības ieviešanas progresu

Otrdien, 14. martā Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāvji atkārtoti piedalīsies Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē, lai ziņotu par E-veselības ieviešanas progresu kopš iepriekšējās sēdes janvāra beigās.

Dienas nometne "Ziema Rīgā" beidzas. Iekļaujošās nometnes turpinās

Lai arī iekļaujošā dienas nometne "Ziema Rīgā" turpināsies līdz 12. martam, pagājušajā otrdienā kafejnīcā un klubā "Buberts" Dzirnavu ielā 15, notika nometnes noslēguma vakars "Randiņš ar odziņu". Nometni organizē cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalsta biedrība "Es Redzu" ar BlueOrange Charity fonda atbalstu.

Uzsāktas sarunas par efektīvāku zobārstniecības pakalpojumu saņemšanu audžuģimenēs ievietotiem bērniem

Uzsāktas sarunas par Labklājības ministrijas sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Studentu klīniku un Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļu.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja