Ziņas | Latvija | Veselība, skaistums


No pārkaršanas un karstuma dūriena pasargās piesardzība

Lai saudzētu savu veselību, karstajās dienās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi iesaka būt piesardzīgiem. Pēc iespējas mazāk dienas vidū vajadzētu uzturēties tiešajos saules staros, jāuzņem pietiekamā daudzumā šķidrums, jāizvēlas atbilstošs apģērbs, kā arī jāparūpējas par bērniem un sirmgalvjiem.

Kādas priekšrocības matiņu likvidēšanā piedāvā fotoepilācija

Nevēlamo matiņu likvidēšana ir mūžsena un joprojām aktuāla problēma, ko dāmas risina ar visiem iespējamajiem līdzekļiem, ko skaistumkopšanas industrija piedāvā. Lai gan jāatzīst, ka mūsdienās arī vīrieši šim jautājumam pievērš arvien vairāk uzmanības.

Kosmetologs: "Latvijas iedzīvotāji, diemžēl, nav pieraduši skatīties uz ultravioleto indeksu!"

"Ultravioletās radiācijas indekss (UV indekss) ir salīdzinoši jauns rādītājs, kas pieejams katrā mūsdienīgā laika prognozes pielikumā. Diemžēl, Latvijas iedzīvotāji nav pieraduši veltīt pienācīgu uzmanību indeksam pat vasaras periodā – tieši šajā periodā ultravioletā starojuma rādītāji pieaug četrkārt", - atzīmē Ludmila Stavro – Freiberga, kosmetoloģe un skaistuma klīnikas "Panacea Pro" vadītāja.

Padomi ņemot sviestmaizes brīvā dabā

Neatkarīgi no tā, vai atrodies pie dabas, festivālā, ekskursijā vai ceļojumā, sviestmaizes ir neaizstājams veids, kā ātri remdināt izsalkumu un iegūt enerģijas devu visai dienai. Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova, grāmatu autore un pavāre Linda Vilmansone-Virbule un maizes ražotājs "Latvijas Maiznieks" dalās ar saviem ieteikumiem par to, kā līdzi paņemtās maizītes saglabāt svaigas un garšīgas pat karstā vasaras dienā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests stiprinās spēju reaģēt uz iedzīvotāju izsaukumiem dienā...

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests stiprinās spēju reaģēt uz iedzīvotāju izsaukumiem dienā, kad ienāk visvairāk izsaukumu

Lai esošo resursu ietvaros efektīvāk nodrošinātu savu pamatfunkciju – neatliekamās palīdzības sniegšanu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) veic izmaiņas brigāžu darba organizācijā, vienlaikus saglabājot esošo brigāžu skaitu un izvietojumu (188 brigādes 103 vietās Latvijā).

Parakstīts sadarbības līgums starp Labklājības departamentu un Rīgas Stradiņa universitāti

Otrdien, 10. jūlijā, Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors profesors Aigars Pētersons parakstīja sadarbības līgumu, kas nodrošinās saikni starp topošajiem sociālajiem darbiniekiem un darba devējiem, ievērojami pilnveidojot līdzšinējo prakšu norises kārtību un saturu.

Kā Rīgas 1. slimnīca ārstē migrēnu ar botoksa palīdzību?

Vēl pirms 10 gadiem kosmetologi pamanīja, ka pacientiem, kas veikuši botoksa injekcijas skaistuma saglabāšanas nolūkos, ievērojami samazinājies galvassāpju lēkmju biežums. Par šo salīdzinoši jauno, bet visā pasaulē jau atzīto efektīvo, metodi mēs parunājām ar Rīgas 1. slimnīcas Sāpju centra neirologu Andreju Skorodumovu.

Kā psiholoģiski pieņemt slimību, ja tā nav ārstējama?

Brīžos, kad cilvēks ir saslimis vai nokļuvis kādā sarežģītā situācijā, tuvinieki mēdz viņu mierināt, sakot, ka viss būs labi. Taču diemžēl ir gadījumi, kad mēs nevaram otram apsolīt skaistu nākotni, jo zinām, ka ir problēmas, kuras nav atrisināmas. Par to, kāds atbalsts un iedrošinājums nepieciešams cilvēkiem, kuri paši vai kuru ģimenes locekļi cīnās ar kādu neārstējamu slimību, stāsta BKUS Reto slimību koordinācijas centra klīniskā psiholoģe Kristīne Ķiece.

Kas ir micelārā tehnoloģija un kāpēc tā ir laba ādai?

Līdz ar pieaugošo urbanizāciju, piesārņojumu un vides pārmaiņām pasaulē, tiek meklēti veidi, kā saudzīgi, taču tajā pat laikā efektīvi, kopt ķermeņa ādu. Micelārā tehnoloģija šobrīd ir plaši izplatīta un iekļauta dažādu ķermeņa kopšanas līdzekļu klāstā. Tā palīdz atbrīvot ādu no netīrumiem vieglā, bet efektīvā veidā, vienlaikus nodrošinot maigu aprūpi arī jutīgai ādai.

7 padomi, kā vasarā rūpēties par ādu - iesaka dermatologi

Vasarā baudām sauli un silto laiku. Tomēr šis laiks arī prasa daudz rūpīgāk attiekties pret savu ādu un tās kopšanu, tāpēc ir īstais brīdis noderīgiem padomiem, ar kuriem dalās dermatologi un skaistumkopšanas speciālisti. Pareizi kopta un aprūpēta āda tieši vasarā var kļūt tik patīkama un skaista, kādu vienmēr esat gribējuši. Tāpēc ir vērts ieklausīties speciālistu ieteikumos.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana