Pozitīvi fondu sniegumi

Āzijas sesijas laikā iznāca Austrālijas Nacionālās bankas biznesa redzējuma ziņas. Šis indikators pieauga no 8 līdz 11. Tas pozitīvi ietekme Austrālijas ekonomiku, līdz ar to ir paredzama Austrālijas dolāra nostiprināšanās.
Dienas laikā Eirozonai iznāca ZEW Patērētāju noskaņojuma indekss uzņēmējdarbības vidē, šis indeks iznāca daudz sliktāks nekā prognozēts, līdz ar to tas var negatīvi ietekmēt Eiro vērtību nākotnē.

Vakara gaitā ir gaidāmas ASV Federālās budžeta ziņas, kas pēc analītiķu domām ir plānots negatīvs. Ja šī prognoze piepildīsies, tad tā var negatīvi ietekmēt ASV dolāra kursus.

Trešdienas aktualitātes.

Āzijas sesijas laikā ir gaidāmi Japānas IKP rezultāti par ceturksni un gadu, šie rādītāji ir gaidāmi negatīvi. Ja šīs prognozes piepildīsies, tad tas var radīt nozīmīgas svārstības Japānas jēnā.

Pusdienlaikā ir jāveltī liela uzmanība Lielbritānijas mārciņai, jo tiks publiskots bezdarba līmenis, Anglijas Bankas vēstule par inflāciju, kā arī ar runu uzstāsies Anglijas Bankas priekšsēdētājs Marks Karnijs. Šo notikumu savienojums var būtiski ietekmēt Lielbritānijas mārciņu.

Valūtu pāris EURUSD šobrīd atrodas uz nozīmīga pretestības līmeņa, kotējuma 1.3355 robežas. Dienas laikā valūtu pāris ir krities par 25 punktiem. Ja pāris dienas beigās būs veicis caursitienu līmenim 1.3355, tad ir gaidāma turpmāka pāra vērtības krišanās.

Valūtu pāris USDJPY turpina staigā pa horizontālu kanālu 165 punktu lielumā. Valūtu pāris atrodas turpina 70 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā pretestības līmeņa, kotējumā 102.82 robežās. Dienas laikā valūtu pāra vērtība ir kritusies par 8 punktiem.

Valūtu pāris GBPUSD ir 75 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 1.6710, kas ir bijis zemākais līmenis kopš jūnija sākuma. Kopš dienas sākuma valūtas pāra vērtība nav mainījusies.

Valūtu pāris AUDUSD ir 46 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 0.9220, kas ir bijis zemākais līmenis kopš maija beigām. Dienas Kopš dienas sākuma, valūtas pāra vērtība ir kāpusi par 2 punktiem.

Eiropas fondu indeksi šodien lielākoties uzrāda negatīvus rezultātus. Eiropas indeksi uz doto brīdi kopumā kritušies vērtībā par -0,3%. Straujākais kāpums šobrīd novērojams INEX 35 indeksam, kas uzrāda 0,45% vērtību kāpumus. Straujākais kritums šobrīd novērojams Vācijas DAX, kur vērtība ir kritusies par 0,93%.

Starp straujākajiem akciju vērtību kāpumiem šodien ierindojas kompānijas [u]Commerzbank AG[/u]  un Sports Direct International PLC. [u]Commerzbank AG[/u]  akciju vērtība šobrīd kāpusi  par 2,84%, toties [u]Sports Direct International PLC[/u]  – par 2,42%. Toties lielākais kritums piedzīvots Henkel AG & Co KgaA kompānijai, kura akcijas cena ir kritusi par 5,27%

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kāpumiem. Dow Jones indekss atvērās ar 0,01% pieaugumu, Nasdaq indekss – ar 0,06% vērtību kāpumiem, bet S&P 500 ar 0,11% vērtību pieaugumu. ASV fondu indeksu kāpumi daļēji saistīti ar ļoti pozitīviem Eiropas indeksu kāpumiem.

Akcijas cenas kompānijai Intercept Pharmaceuticals Inc.  uz doto brīdi ir pieaugusi par 35,08% pēc padziļināta pētījuma paziņošanas, saistībā ar kompānijas izstrādātajām zālēm, kuras ārstē dažādas aknu slimības.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums