Jaunzēlandes bezdarba līmeņa samazināšanās

Jaunzēlandes bezdarba līmenis otrajā ceturksnī samazinājies līdz 5,6%, pretēji līdzšinējiem 6%. Toties nodarbināto skaits ceturkšņa ietvaros palielinājies tikai par 0,4%, pretēji līdzšinējiem 0,9%. Tā kā publicētie rādītāji katrs deva dažādus signālus, netika novērotas straujas Jaunzēlandes dolāra vērtību izmaiņas.

Lielbritānijas rūpnieciskā ražošana mēneša griezumā palielinājusies par 0,3%, pretēji analītiķu prognozētajiem 0,6%. Toties gada griezumā rūpnieciskā ražošana palielinājusies tikai par 1,2%, pretēji līdzšinējiem 2,3%. Rezultātā tika novēroti nelieli Lielbritānijas mārciņas vērtību kritumi.

Valūtu pāris EUR/USD šodien uzrāda straujākus vērtību kritumus. Rezultātā valūtu pāris kritās vērtībā līdz pat iepriekš caursistajai pretestības līnijai, kotējuma 1,3330 robežai. Šobrīd novērojams 25 punktu vērtību atlēciens no šī līmeņa, bet kopumā sagaidāmi arī turpmāki vērtību kritumi. Valūtu pāris vēl joprojām atrodas pie dienas atbalsta zonas, tāpēc šī līmeņa caursišana var aizņemt ilgāku laiku.

Valūtu pāris USD/JPY šobrīd sasniedzis iepriekš caursisto pretestības līmeni, kotējuma 102,25 robežu, kas šobrīd tiek izmantota kā mediāna. Tas nozīmē, ka tirgus dalībnieki atver pirkšanas darījumus no šī līmeņa, prognozējot, ka caursistais pretestības līmenis kļūs par atbalsta līmeni.

Valūtu pāris GBP/USD dienas pirmajā daļā pietuvojās pagājušās nedēļas minimumiem, kotējuma 1,6815 robežai. Šobrīd pāris veicis 30 punktu vērtību kāpumus no šī līmeņa, bet arī turpmāk tiek sagaidīti vērtību kritumi un jaunu, pēdējo divu mēnešu, minimumu sasniegšana.

Valūtu pāris AUD/USD šobrīd tuvojas pretestības līnijai, kotējuma 0,9340 robežai. Tā kā jau iepriekš šis līmenis tika izmantots kā mediāna, no kuras tika atvērti pārdošanas darījumi, tad šoreiz nav ieteicams atvērt atkārtotus pārdošanas darījumus. Nepieciešams sagaidīt līmeņa caursišanu, lai pēc atgriešanās no jauna atvērtu pirkšanas darījumus.

Zelta vērtība šobrīd ir 1308  ASV dolāri par Trojas unci. Kopumā zelts šodien palielinājies vērtībā par  1,69% jeb par 22 ASV dolāriem.

Eiropas fondu indeksi pagaidām uzrāda ļoti straujus vērtību kritumus. Eiropas indeksi vidēji kritušies vērtībā par 1,05%. Straujākais kritums pagaidām novērojams Vācijas „DAX” indeksam, kas tirgus sesijas laikā krities vērtībā par 1,05%. Analītiķi Eiropas indeksu vērtību kritums skaidro ar augstās spriedzes saglabāšanos starp Krieviju un Rietumu lielvalstīm, kā arī ar Itālijas ekonomiskās recesijas atsākšanos.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar nelieliem vērtību kāpumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,05% pieaugumu, „Nasdaq” indekss – ar 0,03% vērtību kāpumiem, bet „S&P 500” ar 0,06% vērtību pieaugumu.

Straujāki akciju vērtību kritumi tika novēroti kompānijai „Sprint Corporation”. Kompānijas akciju vērtība tirgus sesijas sākumā samazinājusies par 15,80%.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums