Uzmanības centrā Lielbritānija

Rīta pusē var tikt sagaidītas straujākas valūtu pāru, kuros ietilpst Lielbritānijas mārciņa, svārstības. Tas saistīts ar vairāku svarīgu ekonomisko rādītāju publicēšanu plkst. 11:30. Tiks publicētas gan ražošanas nozares, gan rūpnieciskās ražošanas izmaiņas. Toties dienas otrajā pusē uzmanība tiks pievērsta Kanādas tirdzniecības bilances datu izmaiņām par jūnija mēnesi.

Valūtu pāris EUR/USD šorīt turpina uzrādīt vērtību kritumus. Valūtu pāris rīta pusē krities vērtībā par 20 punktiem. Tuvākais atbalsta līmenis ir iepriekš caursistā pretestības līnija, kotējuma 1,3340 robežā.

Valūtu pāris USD/JPY šobrīd atkal pietuvojies atbalsta līmenim, kotējuma 102,45 robežai. Arī šoreiz netiek prognozēta atbalsta līmeņa caursišana.

Valūtu pāris GBP/USD šobrīd kopumā krities vērtībā par 25 punktiem, no pretestības līmeņa, kotējuma 1,6885 robežas. Var tikt sagaidīti arī turpmāki vērtību kritumi, līdz pat atbalsta līmenim, kotējuma 1,6815 robežai, kas ir iepriekšējie minimumi.

Valūtu pāris AUD/USD vakar kritās vērtībā par 50 punktiem no pretestības līmeņa, kotējuma 0,9340 robežas. Tuvākā īpaši nozīmīgā atbalsta zona atrodas 70 punktu attālumā, kotējuma 0,9230 robežā.

Zelta vērtība šobrīd ir 1292 ASV dolāri par Trojas unci. Zelts pamazām tuvojas pretestības līmenim, kotējuma 1298 ASV dolāru par Trojas unci robežai.

ASV fondu indeksi vakar aizvadīja negatīvu tirgošanās sesiju, rezultātā noslēdzoties ar vidēji 0,80% vērtību kritumiem. Straujāko kritumu uzrādīja „S&P 500” indekss, kas sesijas laika samazinājās vērtībā par 0,98%.  Analītiķi ASV indeksu vērtību kritumus skaidro ar jaunākajām ziņām par Krievijas armijas spēku papildināšanu pie Ukrainas robežas.

Straujāks akciju vērtību kritums vakar tika novērots kompānijai „Motorola Solutions”. Kompānijas akciju vērtība samazinājās par 4,2%, pēc otrā ceturkšņa pārdošanas rādītāju publicēšanas.

Rezultātā tika novēroti arī straujāki Āzijas fondu indeksu vērtību kritumi šorīt. Āzijas indeksi vidēji kritušies vērtībā par 0,60%. Straujākais kritums kārtējo reizi novērojams Japānas „Nikkei 225” indeksam, kas samazinājies vērtībā par 1,01%.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar vērtību kritumiem. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,12% vērtību kritumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 0,08% vērtību zaudējumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 0,20% kritumu. Tā kā šodien tiks publicēti arī nozīmīgi Lielbritānijas ekonomiskie rādītāji, var tikt sagaidītas straujākas Lielbritānijas indeksa izmaiņas.

Biržas naftas cena šorīt neuzrāda straujas izmaiņas. Naftas cena palielinājusies tikai par 0,05%, līdz 97,45 ASV dolāriem par barelu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums