Austrālijas Rezervju banka

Austrālijas Rezervju bankas komiteja nolēmusi nemainīt līdzšinējo procentu likmi. Tas nozīmē, ka procentu likme tiek saglabāta 2,50% robežā. Toties Austrālijas tirdzniecības bilance jūnija mēnesī uzrādīja 1,68 miljonu Austrālijas dolāru deficītu, pretēji analītiķu prognozētajiem 2 miljoniem. Lai gan tika novēroti Austrālijas dolāra vērtību kāpumi pēc datu publicēšanas, tomēr, sasniedzot nozīmīgākus tehniskos līmeņus, Austrālijas dolārs dienas laikā uzrādījis vērtību kritumus.

Eirozonas uzņēmējdarbības indekss pakalpojuma sektorā palielinājies līdz 54,2 punktiem, pretēji analītiķu prognozētajiem 54,4 punktiem. Toties eirozonas mazumtirdzniecības apjomi gada griezumā palielinājušies par 2,4%, pretēji līdzšinējiem 1,2%. Neskatoties uz to, ka tika publicēti pozitīvi eirozonas ekonomiskie rādītāji, tika novēroti straujāki Eiro vērtību kritumi. Tas galvenokārt saistīts ar jauna pozitīva kustības impulsa parādīšanos par labu ASV dolāram. Līdz ar to, arī šonedēļ ASV dolārs dominē pret citām valstu valūtām.

Valūtu pāris EUR/USD šodien uzrāda straujākus vērtību kritumus. Valūtu pāris sasniedza lejupejošas kustības divdesmit trešo korekcijas līmeni, kotējuma 1,3445 robežu un šobrīd kopumā krities vērtībā par 65 punktiem no tā. Valūtu pāris atrodas 20 punktu attālumā no šī gada minimumiem, kotējuma 1,3360 robežas.

Valūtu pāris USD/JPY šobrīd kopumā palielinājies vērtībā par 27 punktiem no atbalsta līmeņa, kotējuma 102,45 robežas. Valūtu pāris pamazām tuvojas iepriekšējiem maksimumiem, kotējuma 103,00 robežai. Bet tuvākais nozīmīgais dienas pretestības līmenis atrodas kotējuma 103,90 robežā.

Valūtu pāris GBP/USD šodien sasniedza iepriekš caursisto mediānu, kotējuma 1,6887 robežu. Šobrīd pāris kopumā veicis 30 punktu atlēcienu no šīs līnijas. Straujākas izmaiņas sagaidāmas rīt, kad tiks publicēti Lielbritānijas ekonomiskie rādītāji.

Zelta vērtība šobrīd ir 1287 ASV dolāri par Trojas unci. Kopumā zelts šodien samazinājies vērtībā par 0,15% jeb par 4 ASV dolāriem. Zelts pamazām tuvojas iepriekšējiem minimumiem, kotējuma 1282 ASV dolāru robežai.

Eiropas fondu indeksi šobrīd uzrāda pozitīvus vērtību kāpumus. Eiropas indeksi vidēji palielinājušies vērtībā par 0,33%. Straujāko kāpumu šobrīd uzrāda Francijas „CAC 40” indekss, kas tirgus sesijas laikā palielinājies vērtībā par 0,45%.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kritumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,50% zaudējumiem, „Nasdaq” indekss – ar 0,70% vērtību kritumiem, bet „S&P 500” ar 0,57% vērtību zaudējumiem. ASV fondu indeksu kritumi daļēji saistīti ar zemāku PMI rādītāju publicēšanu.

Straujāks akciju vērtību kāpums šobrīd novērojams kompānijai „Gannett”. Kompānijas akciju vērtība palielinājusies par 1,25%.

Toties straujāks akciju vērtību kritums tika novērots kompānijai „Targer Corporation”. Kompānijas akciju vērtība samazinājās par 3,8%, pēc 2014.gada rādītāju prognozes publicēšanas.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums