Eirozonas ekonomiskie rādītāji

Eirozonas ražotāju cenu indekss jūnijā palielinājies par 0,1%, pretēji līdzšinējam 0,1% kritumam. Toties gada griezumā indekss samazinājies tikai par 0,8%, pretēji analītiķu prognozētajam 1,1% kritumam. Tā kā publicētie dati netiek uzskatīti par ļoti nozīmīgiem rādītājiem, netika novērotas straujas Eiro vērtību izmaiņas.

Āzijas tirgus sesijas laikā tika publicētas Austrālijas mazumtirdzniecības rādītāju izmaiņas. Mēneša griezumā mazumtirdzniecības dati palielinājušies par 0,6%, pretēji līdzšinējam 0,5% kritumam. Toties gada griezumā mazumtirdzniecības apjomi samazinājušies par 0,2%, pretēji līdzšinējam 4,6% kāpumam.

Valūtu pāris EUR/USD visas dienas garumā kotējās šauros vērtību diapazonos. Šobrīd tirgus dalībniekiem atliek vien gaidīt, kad tiks novēroti jauni kustību impulsi un novērojamas straujākas vērtību izmaiņas. Šobrīd tuvākais aktuālais pretestības līmenis atrodas 85 punktu attālumā, kotējuma 1,3505 robežā. Sasniedzot šo līmeni var tikt sagaidīti straujāki vērtību kāpumi.

Valūtu pāris USD/JPY šobrīd atkārtoti sasniedzis atbalsta līmeni, kotējuma 102,50 robežu. Lai gan pāris jau otro reizi pietuvojies šim līmenim, tiek sagaidīti arī turpmāki vērtību kāpumi. Tuvākais nozīmīgais pretestības līmenis atrodas 45 punktu attālumā, kotējuma 103,00 robežā.

Valūtu pāris GBP/USD šodien palielinājies vērtībā par 26 punktiem, no atbalsta līmeņa, kotējuma 1,6815 robežas. Tuvākais pretestības līmenis atrodas 55 punktu attālumā, kotējuma 1,6890 robežā.

Valūtu pāris AUD/USD vēl joprojām atrodas pie pretestības līmeņa, kotējuma 0,9325 robežas. Tā kā pagaidām nav novērojami strauji kustību impulsi, visticamāk šis pretestības līmenis netiks caursists.

Eiropas fondu indeksi pagaidām aizvada pozitīvu tirgošanās sesiju. Eiropas indeksi vidēji palielinājušies vērtībā par 0,33%, bet straujākais kāpums šobrīd novērojams Francijas „CAC 40” indeksam, kas tirgus sesijas laikā palielinājies vērtībā par 0,74%.

Eiropas indeksi dienas lielāko daļu kotējās bez straujām vērtību izmaiņām. Tas galvenokārt saistīts ar Portugāles lielākās bankas „Banco Espirito Santo” glābšanu no pilnīgas finanšu sabrukšanas.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kāpumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,10% pieaugumu, „Nasdaq” indekss – ar 0,35% vērtību kāpumiem, bet „S&P 500” ar 0,20% vērtību pieaugumu. ASV fondu indeksu kāpumi daļēji saistīti ar kompāniju pozitīvu akciju vērtību kāpumiem.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums