Negatīvi ASV rādītāji

Šodien publicētie ASV ekonomiskie rādītāji bija sliktāki, nekā prognozēts. ASV bezdarba līmenis palielinājies līdz 6,2%, pretēji līdzšinējam 6,1% kāpumam. Bet Ārpus lauksaimniecības nodarbināto skaits palielinājies tikai par 209 tūkstošiem, pretēji analītiķu prognozētajiem 230 tūkstošiem. Rezultātā tika novēroti straujāki ASV dolāra vērtību kritumi.

Šodien tika publicēts arī eirozonas uzņēmējdarbības indekss par ražošanas sektoru. Jūlija mēnesī indekss samazinājies tikai par 0,1 punktu, līdz 51,8 punktiem. Bet tā kā ASV rādītāji bija vēl sliktāki, tika novēroti nelieli eiro vērtības kāpumi.

Svarīgas izmaiņas saistītas arī ar Ķīnas ekonomiskajiem rādītājiem. Ķīnas ražošanas cenu indekss kārtējo reizi samazinājies. Jūlija mēnesī indekss sasniedzis 51,7 punktus, pretēji līdzšinējiem 52 punktiem. Līdz ar to dienas lielāko daļu tika novērots lielāks spiediens arī uz Austrālijas un Jaunzēlandes dolāru.

Nākamnedēļ būs notikumiem bagātīga nedēļas. Tiks publicēti gan Austrālijas Rezervju bankas, gan Eiropas Centrālā bankas, kā arī Anglijas Centrālās bankas procentu likmju lēmumi, kā arī citi nozīmīgi dati.

Valūtu pāris EUR/USD šobrīd kopumā palielinājies vērtībā par 40 punktiem, kopš tika publicēti ASV ekonomiskie rādītāji. Valūtu pāris pamazām tuvojas iepriekš caursistajai atbalsta līnijai, kotējuma 1,3500 robežai.

Valūtu pāris USD/JPY šobrīd uzrāda 33 punktu vērtību kritumus pēc ASV datu publicēšanas. Valūtu pāris šobrīd pietuvojies mediānai, kotējuma 102,55 robežā. Lai gan publicētie ekonomiskie rādītāji nāk par sliktu ASV dolāram, tomēr tirgus dalībnieki, kuri tirgo, pielietojot tehnisko analīzi, atvērs pirkšanas darījumus no šī līmeņa.

Valūtu pāris GBP/USD neuzrādīja izteiktas vērtību izmaiņas datu publicēšanas brīdī. Valūtu pāris šobrīd sasniedzis iepriekš caursisto atbalsta līmeni, kotējuma 1,6835 robežu. Var tikt sagaidīti vērtību atlēcieni no šī līmeņa.

Valūtu pāris AUD/USD šobrīd atkal sasniedzis pretestības līmeni, kotējuma 0,9305 robežu. Var tikt sagaidīti kārtējie vērtību atlēcieni no šī līmeņa, līdz pat iepriekšējiem minimumiem, kotējuma 0,9270 robežai.

Zelta vērtība šobrīd ir 1295 ASV dolāri par Trojas unci. Kopumā zelts šodien palielinājies vērtībā par 0,95% jeb par 12 ASV dolāriem, no atbalsta līmeņa, kotējuma 1281 robežas.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kāpumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,10% pieaugumu, „Nasdaq” indekss – ar 0,33% vērtību kāpumiem, bet „S&P 500” ar 0,28% vērtību pieaugumu.

Pozitīvie ASV indeksu kāpumi lielā mērā saistīti ar lielāko indeksā ietverto kompāniju peļņas rādītāju publicēšanu. Kompānijas „LinkedIn Corporation” akciju vērtība tirgus sesijas sākumā palielinājās par 10,75%, bet kompānijas „Expedia” – par 6,78%. Abu kompāniju akciju vērtību kāpumi saistīti ar pozitīvu peļņas rādītāju publicēšanu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums