Šodien uzmanības centrā svarīgākie ASV rādītāji

Rīta pusē tiks publicēti eirozonas dalībvalstu uzņēmējdarbības indeksi par ražošanas sektoru. Bet svarīgākie notikumi norisināsies dienas otrajā pusē, kad tiks publicētas ASV ārpus lauksaimniecības nodarbinātības rādītāju, kā arī bezdarba līmeņa izmaiņas. Analītiķi prognozē, ka strādājošo skaits būs palielinājies par 230 tūkstošiem, pretēji līdzšinējiem 288 tūkstošiem. Toties tiek prognozēts, ka bezdarba līmenis saglabāsies 6,1% robežā.

Valūtu pāris EUR/USD vēl joprojām kotējas šauros vērtību diapazonos pie dienas atbalsta zonas. Pēc jūlija mēneša straujajiem pāra vērtību kritumiem pastāv augsta varbūtība, ka var tikt sagaidīti tik pat strauji vērtību kāpumi. Tā kā šodien tiks publicēti ļoti nozīmīgi ASV ekonomiskie rādītāji, tad šis straujais kāpums var tikt aizsākts jau šodien.

Valūtu pāris USD/JPY uzrāda atkārtotus vērtību kāpumus no iepriekš caursistā pretestības līmeņa, kotējuma 102,75 robežas. Šobrīd pāris kopumā veicis jau 20 punktu vērtību atlēcienu un pietuvojies kotējuma 103,00 robežai.

Valūtu pāris GBP/USD Āzijas tirgus sesijas laikā uzrādīja atkārtotus vērtību kritumus. Valūtu pāris šobrīd tuvojas šīsnedēļas minimumiem, kotējuma 1,6860 robežai.

Valūtu pāris AUD/USD vakar sasniedza iepriekš caursisto atbalsta līmeni. Šis līmenis kalpoja kā mediāna un tika novēroti vērtību atlēcieni no tā. Rezultātā pāris veicis 20 punktu vērtību atlēcienus no šī līmeņa un pietuvojies vakardienas minimumiem, kotējuma 0,0280 robežai.

Zelta vērtība šobrīd ir 1284 ASV dolāri par Trojas unci. Vakar zelts sasniedza atbalsta līmeni, kotējuma 1282 ASV dolāru robežu. Šobrīd novērojami nelieli vērtību atlēcieni no šī līmeņa. Pēc lielākas korekcijas veikšanas var tikt sagaidīti atkārtoti vērtību kritumi.

ASV fondu indeksi vakar aizvadīja sliktāko tirgošanās sesiju, kopš februāra mēneša. Fondu indeksi vidēji kritās vērtībā par 1,95%. Straujākais kritums tika novērots „Nasdaq” indeksam, kas tirgus sesijas beigās aizvērās ar 2,08% zaudējumiem. ASV fondu indeksu kritumi saistīt gan ar kompāniju peļņas rādītāju publicēšanu, ASV ekonomisko rādītāju publicēšanu, kā arī ar Argentīnas defolta iestāšanos.

Bet starp straujākajiem akciju vērtību kritumiem ierindojās kompānija „Yum Brands”. Kompānijas akciju vērtība tirgus sesijas laikā samazinājās par 4,93%.

Rezultātā arī Āzijas fondu indeksi šodien aizvadīja negatīvu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 0,80% vērtību kritumiem. Straujākais kritums tika novērots „Hang Seng” indeksam, kas sesijas beigās noslēdzās ar 0,84% vērtību zaudējumiem.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar vērtību kritumiem. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,30% vērtību kritumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 0,47% vērtību zaudējumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 0,45% kritumu. Šodien var tikt sagaidītas straujas indeksu vērtību izmaiņas.

Biržas naftas cena šodien samazinājusies par 0,18%, līdz 98 ASV dolāriem par barelu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums