Eirozonas ekonomiskie rādītāji

Vācijas mazumtirdzniecības apjomi jūnija mēnesī palielinājušies par 1,3%, pretēji līdzšinējam 0,2% kritumam. Toties gada griezumam mazumtirdzniecības apjomi palielinājušies tikai par 0,4%, pretēji līdzšinējiem 2,4%.
Būtiskākas izmaiņas skārušas eirozonas patērētāju cenu indeksu un bezdarba līmeni. Gada griezumā patēriņu cenu indekss palielinājies tikai par 0,4%, pretēji līdzšinējiem 0,5%.Toties bezdarba līmenis samazinājies par 0,1%. Rezultātā eirozonas bezdarba līmenis šobrīd ir 11,5%, pretēji līdzšinējiem 11,6%. Tā kā abas izmaiņas viena otru atsver – netika novērotas straujas Eiro vērtības izmaiņas.

Pagājušonedēļ kopumā tika iesniegti 302 tūkstoši ASV primāro bezdarba pabalsta pieprasījumi. Lai gan rādītājs palielinājies par 20 tūkstošiem, tomēr šīs ziņas ir pozitīvas ASV dolāram, jo oficiālā prognoze bija augstāka.

Valūtu pāris EUR/USD visu dienu kotējas šauros vērtību diapazonos. Valūtu pāris pēc ASV ekonomisko rādītāju publicēšanas uzrādīja nelielus vērtību kritumus, bet šobrīd sasniedzis dienas atvēršanās cenu. Nozīmīgākas pāra vērtību izmaiņas var tikt sagaidītas rītdien, kas tiks publicēti svarīgi ASV ekonomiskie rādītāji.

Valūtu pāris USD/JPY šodien turpina vakar aizsāktos vērtību kāpumus. Pāris rīta pusē sasniedza augšupejošas kustības trīsdesmit astoto korekcijas līmeni, no kura atkārtoti tika novēroti vērtību pieaugumi. Tuvākais ļoti nozīmīgais pretestības līmenis atrodas 100 punktu attālumā, kotējuma 103,90 robežā.

Valūtu pāris GBP/USD šodien noslēdzās zem stundas atbalsta līnijas, kotējuma 1,6870 robežas. Šobrīd valūtu pāris atkārtoti tuvojas šai iepriekš caursistajai atbalsta līnijai, no kuras var tikt sagaidīti jauni vērtību kritumi.

Valūtu pāris AUD/USD šodien turpina kristies vērtībā. Valūtu pāris dienas laikā kopumā krities vērtībā par 45 punktiem. Caursistā atbalsta līnija šobrīd uzskatāma par mediānu. Tādēļ ieteicams meklēt pārdošanu no šīs pretestības līnijas.

Eiropas fondu indeksi pagaidām uzrāda ļoti straujus vērtību kritumus. Indeksi vidēji kritušies vērtībā par 1,05%. Straujāko kritumu šobrīd uzrāda Vācijas „DAX” indekss, kas sesijas laikā samazinājies vērtībā par 1,45%. Straujie Eiropas fondu indeksu vērtību kritumi vistiešākajā mērā saistīti ar vājo inflācijas rādītāju publicēšanu.

Arī ASV fondu indeksi šodien atvērās ar straujiem vērtību kritumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,80% zaudējumiem, „Nasdaq” indekss – ar 1,10% vērtību kritumiem, bet „S&P 500” ar 0,90% vērtību zaudējumiem.

Starp straujākajiem akciju vērtību kritumiem pagaidām ierindojas kompānija „Exxon Mobil”. Kompānijas akciju vērtība šobrīd samazinājusies par 2,10%, neskatoties uz to, ka peļņas rādītāji palielinājušies par 28%.

Toties 4,54% akciju vērtību pieaugums šobrīd novērojams kompānijai „Avon”. Kompānijas akciju vērtību pieaugums saistīts ar otrā ceturkšņa peļņas rādītāju publicēšanu.

Biržas naftas cena turpina uzrādīt straujus vērtību kritumus. Naftas cena šodien samazinājusies par 0,92%, līdz 99,33 ASV dolāriem par barelu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums