Uzmanības centrā eirozona

Dienas pirmajā pusē tirgus dalībnieku uzmanība tiks pievērsta eirozonas patēriņu cenu indeksa un bezdarba līmeņa izmaiņām. Tā kā netiek prognozētas nozīmīgas rādītāju izmaiņas, var tikt novērotas straujākas Eiro svārstības datu publicēšanas brīdī, ja datu faktiskās vērtības atšķirsies no analītiķu prognozēm.

Bet dienas otrajā pusē uzmanība tiks vērsta uz ASV primāro bezdarba pabalstu pieprasījumu skaita izmaiņām par pagājušo nedēļu.

Valūtu pāris EUR/USD pēc vairāku dienu kritumiem, vakar beidzot uzrādīja 30 punktu vērtību kāpumus. Valūtu pāris pietuvojās ļoti nozīmīgajai dienas atbalsta zonai, kotējuma 1,3360 robežai, bet dienas beigās tomēr noslēdzās pie atbalsta līmeņa, kotējuma 1,3400 robežas.

Valūtu pāris USD/JPY vakar visas dienas garumā kopumā veica 100 punktu augšupejošu kustību. Rezultātā pāris noslēdzās virs pretestības līmeņa, kotējuma 102,70 robežas. Tā kā Āzijas tirgus sesijas laikā valūtu pāris veica nelielas vērtību korekcijas, šodien pastāv augsta varbūtība, ka būs vērojami atkārtoti vērtību kāpumi.

Valūtu pāris GBP/USD vakar sasniedza nozīmīgu atbalsta līmeni, kotējuma 1,6900 robežu. Šobrīd pāris uzrāda 25 punktu vērtību atlēcienus no šī līmeņa un turpina palielināties vērtībā. Tuvākais nākamais nozīmīgais pretestības līmenis atrodas kotējuma 1,6955 robežā.

Valūtu pāris AUD/USD vakar noslēdzās zem atbalsta līmeņa, kotējuma 0,9340 robežas. Rezultātā pāris nokritās pat līdz atbalsta līmeņa, kotējuma 0,9300 robežai. Šobrīd novērojami nelieli vērtību atlēcieni no šī līmeņa, bet var tikt sagaidīti arī turpmāki vērtību kritumi.

Zelta vērtība šobrīd ir 1293 ASV dolāri par Trojas unci. Zelts pamazām tuvojas atbalsta līmenim, kotējuma 1290 robežai, no kuras var tikt sagaidīti arī lielāki vērtību atlēcieni.

ASV fondu indeksi vakar aizvadīja kārtējo mierīgo tirgošanās sesiju, noslēdzoties ar nelielām vērtību izmaiņām pretēji atvēršanās cenām. Straujākais pieaugums tika novērots „Nasdaq” indeksam, kas sesijas beigās aizvērās ar 0,46% vērtību pieaugumu.

Starp straujākajiem akciju vērtību kāpumiem ierindojās kompānija „Edwards Lifesciences Corporation”. Kompānijas akciju vērtība tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 10% vērtību pieaugumu. Straujais akciju vērtību kāpums saistīts ar pozitīvu otrā ceturkšņa ieņēmumu rādītāju publicēšanu.

Toties straujāks akciju vērtību kritums tika novērots kompānijai „Humana”. Kompānijas akciju vērtība samazinājās par 5,63%, pēc peļņas rādītāju publicēšanas.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar vērtību kāpumiem. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,22% vērtību pieaugumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 0,08% vērtību kāpumiem/zaudējumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 0,52% pieaugumu.

Biržas naftas cena šorīt uzrāda straujākus vērtību kritumus. Naftas cena šobrīd samazinājusies par 0,82%, līdz 99,45 ASV dolāriem par barelu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums