Ļoti pozitīvi ASV rādītāji

ASV iekšzemes kopprodukta rādītāji gada otrajā ceturksnī strauji palielinājušies par 4%, pretēji analītiķu prognozētajam 3,1% pieaugumam. Tā kā rādītāji ļoti strauji uzlabojušies, tika novēroti arī ASV dolāra vērtību kāpumi. Tādēļ kārtējo dienu ASV dolārs uzrāda spēcīgus vērtību kāpumus, dominējot pār citām valūtām.

Toties publicētais ASV nodarbinātības ziņojums no ADP uzrādīja, ka strādājošo skaits palielinājies par 218 tūkstošiem, pretēji līdzšinējam 281 tūkstoša pieaugumam. Tā kā šie rādītāji tiek uzskatīti par provizoriskajiem ārpus lauksaimniecības nodarbinātības datiem, tad piektdien var tikt sagaidīta rādītāju samazināšanās.

Vācijas patērētāju cenu indekss gada griezumā palielinājies tikai par 0,8%, pretēji līdzšinējiem 0,9%. Līdz ar to publicētas kārtējās negatīvās ziņas Eiro valūtai.

Valūtu pāris EUR/USD pēc pozitīvo ASV ekonomisko rādītāju publicēšanas uzrādīja straujākus vērtību kritumus. Valūtu pāris noslēdzās zem atbalsta līmeņa, kotējuma 1,3395 robežas un šobrīd strauji tuvojas dienas atbalsta līmenim, kotējuma 1,3360 robežai.

Valūtu pāris USD/JPY strauji palielinājies vērtībā par 45 punktiem līdz pretestības līmenim, kotējuma 102,65 robežai. Šobrīd valūtu pāris testē šo pretestības līmeni un var tikt sagaidīti lielāki vērtību atlēcieni no tā.

Valūtu pāris GBP/USD turpina uzrādīt straujos vērtību kritumus. Valūtu pāris šobrīd sasniedzis četrus stundu atbalsta līmeni, kotējuma 1,6900 robežu. Var tikt sagaidīti vērtību atlēcieni no šī līmeņa. Šobrīd valūtu pāris testē arī nozīmīgu dienas atbalsta zonu, no kuras var tikt sagaidīti lielāki vērtību kāpumi.

Valūtu pāris AUD/USD šobrīd sasniedzis atbalsta līmeni, kotējuma 0,9340 robežu. Tā kā šī ir visai spēcīga atbalsta zona, var tikt sagaidīti vērtību atlēcieni. Tāpēc vēlams meklēt īstermiņa pirkšanas darījuma signālus.

Zelta vērtība šobrīd ir 1295 ASV dolāri par Trojas unci. Kopumā zelts šodien uzrādījis vērtību kritumus un pietuvojies atbalsta līmenim, kotējuma 1290 robežai, no kuras var tikt novēroti vērtību atlēcieni.

Eiropas fondu indeksi šodien aizvada mierīgu tirgošanās sesiju. Eiropas indeksi vidēji svārstās ar 0,12% vērtību izmaiņām, pretēji atvēršanās cenām. Analītiķi uzskata, ka tuvāko dienu laikā var tikt sagaidīti lielāki Eiropas fondu indeksu vērtību kritumi, jo vakar tika ieviestas jaunas sankcijas pret Krieviju. Straujāks akciju vērtību kāpums šodien tika novērots kompānijai „Barclays”. Kompānijas akciju vērtība šodien palielinājās par 4,30%, pēc pozitīvu ceturkšņa peļņas rādītāju publicēšanas.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar gan ar vērtību kritumiem, gan ar kāpumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,10% zaudējumiem, „Nasdaq” indekss – ar 0,42% vērtību kāpumiem, bet „S&P 500” ar 0,10% vērtību pieaugumu. ASV fondu indeksu straujākas vērtību izmaiņas sagaidāmas dienas izskaņā, kad tiks publicēts Federālās Rezervju Sistēmas monetārās politikas ziņojums. Atkarībā no komitejas lēmumiem un sniegtajiem komentāriem, var tikt sagaidītas neprognozējamas indeksu vērtību izmaiņas.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums