Izraēlas Centrālā banka samazina procentu likmi.

Izraēlas Centrālā banka negaidīti samazinājusi procentu likmi līdz 0,5%. Šādu lēmumu Izraēlas Centrālās bankas komiteja skaidro ar inflācijas rādītāju samazināšanos līdz 0,5%, pretēji 2013.gada decembra 1,8%. Arī eksporta apjomi 2014.gada laikā strauji samazinājušies, tādēļ bija nepieciešams rīkoties un uzlabot esošo situāciju. Papildus komiteja uzsvēra, ka pārlieku augstā valūtas vērtība traucē ekonomiskajiem rādītājiem uzlaboties straujāk.

Valūtu pāris EUR/USD visas dienas garumā kotējās šauros vērtību diapazonos. Šobrīd valūtu pāris pamazām tuvojas pretestības līnijai, kotējuma 1,3450 robežai, kas ir arī psiholoģiskais pretestības līmenis. Tirgus dalībnieku uzmanība šonedēļ tiks pievērsta tam, vai netiks novēroti jauni kustību impulsi.

Valūtu pāris USD/JPY dienas laika atkārtoti sasniedza pretestības līniju, kotējuma 101,90 robežu. Šobrīd valūtu pāris veicis nelielus vērtību atlēcienus no šī līmeņa un pamazām tuvojas atbalsta līmenim, kotējuma 101,50 robežai.

Valūtu pāris GBP/USD dienas laikā veicis 30 punktu augšupejošu kustību. Pāris pietuvojies pretestības līmenim, kotējuma 1,7010 robežai, kas ir arī iepriekš caursistais atbalsta līmenis. Nākamais nozīmīgais atbalsta līmenis atrodas kotējuma 1,7040 robežā, kas ir arī 24.jūlija maksimumi.

Valūtu pāris AUD/USD šodien uzrāda vērtību kāpumus. Valūtu pāris dienas laikā palielinājies vērtībā par 25 punktiem. Tuvākais nozīmīgākais pretestības līmenis atrodas kotējuma 0,9460 robežā. Ja šis līmenis tiks sasniegts, var tikt sagaidītas vērtību korekcijas.

Zelta vērtība šobrīd ir 1304 ASV dolāri par Trojas unci. Zelts visas dienas garumā kotējies šauros vērtību diapazonos. Tuvākais nozīmīgākais pretestības līmenis atrodas 2000 punktu attālumā.

Eiropas fondu indeksi šodien uzrāda straujākus vērtību kritumus. Šobrīd indeksi vidēji kritušies vērtībā par 0,30%. Straujākais kritums tika novērtos Vācijas „DAX” indeksam, kas tirgus sesijas laikā samazinājies vērtībā par 0,62%. Straujš akciju vērtību kāpums tika novērots lidsabiedrībai „Ryanair Holdings PLC”. Kompānijas akciju vērtība palielinājusies par 3,5% pēc ļoti pozitīvu peļņas rādītāju publicēšanas. Ceturkšņa laikā peļņas rādītāji pieauguši par 152%. Rezultātā kompānijas vadība nolēmusi izmaksāt 520 miljonus eiro investoriem dividenžu veidā.

ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kritumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,47% zaudējumiem, „Nasdaq” indekss – ar 0,70% vērtību kritumiem, bet „S&P 500” ar 0,57% vērtību zaudējumiem. ASV fondu indeksu kritumi daļēji saistīti ar negatīvu ekonomisko rādītāju publicēšanu. 

Biržas naftas cena šodien uzrāda straujākus vērtību kritumus. Naftas cena šobrīd samazinājusies par 0,88%, līdz 101,20 ASV dolāriem par barelu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums