Anglijas Centrālās bankas protokoli

Plkst. 11:30 tirgus dalībnieki pievērsīs uzmanību Anglijas Centrālās bankas komitejas iepriekšējās sēdes protokoliem. Ja protokolos būs iekļauta nozīmīga informācija par turpmākajiem komitejas plāniem attiecībā uz monetārās politikas koriģēšanu, tad var sagaidīt straujākas Lielbritānijas mārciņas vērtību izmaiņas.

Dienas otrajā pusē notikumu centrā būs Kanādas mazumtirdzniecības apjomu izmaiņas. Analītiķi uzskata, ka mazumtirdzniecības apjomi maija mēnesī būs palielinājušies tikai par 0,6%, pretēji aprīļa 1,1%. Līdz ar to var tikt sagaidītas straujākas Kanādas dolāra vērtību izmaiņas.

Valūtu pāris EUR/USD vakar uzrādīja straujākus vērtību kritumus. Rezultātā valūtu pāris šobrīd atrodas pie nozīmīga dienas atbalsta līmeņa, kotējuma 1,3465 robežas. Vēl joprojām pāris neuzrāda vērtību atlēcienus no šī atbalsta līmeņa, tāpēc jābūt uzmanīgiem ar pirkšanas pozīciju atvēršanu.

Valūtu pāris GBP/USD šobrīd kotējas pāris punktu attālumā no atbalsta līmeņa, kotējuma 1,7055 robežas. Pagaidām šīs atbalsta līmenis vēl joprojām ir aktuāls, un arī šodien var tikt novēroti vērtību atlēcieni no tā.

Valūtu pāris AUD/USD Āzijas tirgus sesijas laikā noslēdzās virs pretestības līmeņa, kotējuma 0,9415 robežas. Šobrīd valūtu pāris atrodas pāris punktu attālumā no nākamā pretestības līmeņa, kotējuma 0,9440 robežas.

Zelta vērtība šobrīd ir 1306 ASV dolāri par Trojas unci. Zelts vēl joprojām neuzrāda izteiktus kustības impulsus, tāpēc ieteicams meklēt īstermiņa darījumus.

ASV fondu indeksi vakar aizvadīja pozitīvu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 0,50% vērtību pieaugumu. Straujākais kāpums tika novērots „Nasdaq” indeksam, kas tirgus sesijas laikā palielinājās vērtībā par 0,71%.

Straujāki akciju vērtību kāpumi tika novēroti kompānijai „Microsoft Corporation”. Kompānijas akciju vērtība palielinājās par 1,34% pēc pozitīvu ceturkšņa peļņas rādītāju publicēšanas. Kompānija pagājušajā ceturksnī nopelnīja 4,6 miljardus ASV dolāru.

Āzijas fondu indeksi šorīt noslēdzās ar nelielām vērtību izmaiņām. Straujākais pieaugums tika novērots „Hang Seng” indeksam, ka sesijas beigās noslēdzās ar 0,55% vērtību pieaugumu. Toties kritums tika novērots „Shanghai” indeksam, kas tirgus sesijas laikā samazinājās par 0,12%.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar nelielām vērtību izmaiņām. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,22% vērtību pieaugumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 0,10% vērtību zaudējumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 0,05% pieaugumu. Straujākas Lielbritānijas „FTSE 100” indeksa izmaiņas var tikt sagaidītas dienas otrajā pusē, kad ar runu uzstāsies Anglijas Centrālās bankas priekšsēdētājs Marks Karnijs.

Biržas naftas cena šodien uzrāda straujākus vērtību kritumus. Naftas cena šorīt samazinājusies par 0,67%, līdz 103,90 ASV dolāriem par barelu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums