Latvijas vīriešu volejbola izlase aicina uz atvērto treniņu


Publicitātes foto
Latvijas vīriešu volejbola izlase 2. jūnijā ielūdz uz atvērto treniņu. Dienu iepriekš, 1. jūnijā, tā būs uzsākusi gatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, kurā bez Latvijas izlases būs pārstāvēta arī Spānija, Moldova un Kipra.

Latvijas valstsvienība cer, ka Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs tiks aizvadīts, kā plānots, augusta otrajā pusē un septembra sākumā. Tāpēc tā galvenā trenera Avo Kēla un fiziskās sagatavotības trenera Tarmo Tītsa vadībā sāks gatavošanos jau jūnija pirmajā dienā. "Es vienmēr atbalstu atklātos treniņus," par šo iespēju saka Avo Kēls. "Priecāšos, ja mūsu treniņus gribēs redzēt treneri un žurnālisti. Viņiem ir liela loma sportā. Ja man prasītu, lai nāk kaut katru dienu!" smaida igauņu speciālists.

Jau 2. jūnijā mediji tiek aicināti apmeklēt treniņu Mežaparkā, sportistiem trenējoties ārā futbola laukumā. Treniņš noritēs no plkst. 18:00 līdz 20:00 Sporta centrā “Mežaparks”, Rīgā, Roberta Feldmaņa ielā 11, bet mediji ir aicināti ierasties no plkst. 17:30.

Tuvākajā laikā kļūs zināmi tie 17 volejbolisti, kuri uzsāks fiziskās sagatavotības treniņnometni.

Lai ievērotu Latvijā noteiktās ārkārtējās situācijas noteikumus, lūdzam plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus iepriekš aizpildīt elektronisko pieteikšanās veidlapu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1o1PyVK4pUULjFUFPDQ71myfI4Lt00xgwOyhRwOR1Rlk/edit?usp=sharing

Vairāk par Latvijas vīriešu volejbola izlasi meklē – http://volejbols.lv/izlases/IZLASE2019

Lelde Blumberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums