Jaunatklātais "PALMS Beach Club" šajā nogalē rīko pirmās amatieru pludmales volejbola sacensības


public. foto
Šo svētdien, 15. decembrī, jaunatklātais pludmales sporta un atpūtas centrā "PALMS Beach Club"  (agrākais pludmales centrs "Brazīlija") notiks pirmās amatieru  komandu pludmales volejbola sacensības "Palms Open 2019", aizsākot jaunu tradīciju. Šis turnīrs ir pirmais nopietnais sporta centra solis, ar kuru tas no jaunā gada plāno daudz aktīvāk pievērsties pludmales volejbolistu treniņiem un sacensību rīkošanai.

“Mēs mērķtiecīgi plānojam attīstīt sporta nodarbības, un šis turnīrs ir pirmais solis mūsu plānu īstenošanai. Mēs esam izveidojuši mūsdienīgāko pludmales sporta infrastruktūru. Piemēram, mūsu smilšu laukumi atšķiras no citiem ar smiltīm, kas nelīp. Tās tika speciāli atvestas uz Latviju, izvēloties labāko pasaules praksi šajā jomā. Tie, kas nodarbojas ar pludmales sporta veidiem, novērtē šīs atšķirības,” atzīst Oļegs Manža, “PALMS” īpašnieks un attīstītājs.

“Palms Open 2019” tiek rīkots sadarbībā ar interneta platformu beachvolley.io. Ikviena amatieru komanda šajā vietnē var piereģistrēt savu dalību, apmeklējot https://beachvolley.io/tour/ un izvēloties turnīru. Turnīrā var piedalīties spēlētāji, kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola spēlētāju reitingā. Komandā ir jābūt 2 spēlētājiem – var būt arī jauktās komandas ar sieviešu un vīriešu dalību.

Sacensību sākums ir 15. decembrī pulksten 10.00, bet dalībnieku reģistrācija ir no pulksten 9.00 – 9.30. Turnīrs norisinās divās kārtās – grupu turnīrs un izslēgšanas spēles. Spēļu ilgums 1 sets līdz 21 punktam ar divu punktu pārsvaru, pusfināli un fināli par 3. vietu un 1. vietu tiek spēlēti līdz diviem uzvarētiem setiem (setu ilgums līdz 15 punktiem, ar divu punktu pārsvaru). Balvu fonds –  sporta centra dāvanu kartes.laukuma nomai 600 eur vērtībā, Megogo TV platformas dāvanu kartes, godalgoto vietu ieguvējiem, kā arī medaļas un kausi.

Labiekārtotā teritorijā otrajā stāvā sacensības varēs vērot arī līdzjutēji. Īpaši padomāts arī par bērniem – tos izklaidēs animators.

“PALMS Beach Club” (“PALMS”) ir viens no Latvijā lielākajiem un modernākajiem pludmales centriem. Tajā atrodas pieci pludmales sporta korti ar apsildāmajām smiltīm un panorāmas logiem. Centrā var notikt arī starptautiska līmeņa pludmales sporta sacensības. Jāmin, ka centrs ir pilnībā renovēts un izveidots atbilstoši augstākajām sporta un izklaides centru prasībām. Telpas ir pielāgotas tā, lai iekšējā temperatūra pat visaukstākajā salā būtu 20 - 25 grādi. Ēka ir aprīkota ar mūsdienīgu ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, kas nodrošina komfortu treniņiem un arī pasākumiem jebkuros apstākļos.

Divos stāvos novietota kafejnīca un sporta bārs, kā arī atpūtas zonā izveidota sauna un sāls istaba, kurā apmeklētāji var elpot veselīgu sāls gaisu, dabīgā veidā stiprinot imūnsistēmu. Izveidotie laukumi ļauj nodrošināt sporta treniņus pludmales volejbolam, futbolam un tenisam.

Jāmin, ka “PALMS” no citiem sporta klubiem atšķiras ar tā unikālo formātu – tā vēl viens darbības virziens ir izklaides centrs ar mūziķu uzstāšanos, korporatīvajiem pasākumiem un tiešajām sporta un mūzikas notikumu translācijām. Centra attīstītāji ir izpētījuši, ka Latvijā šajā nišā nav piedāvājuma, tāpēc nolemts gan sportu, gan izklaides apvienot vienuviet.

“PALMS” atrašanās vieta – Mūkupurva ielā 1c, Rīgā.

Inese Ozoliņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli