Noskaidroti Credit24 Meistarlīgas 1. apļa labākie Latvijas spēlētāji


Kristaps Šmits.
Par labākajiem spēlētājiem noteiktos statistikas rādītājos kļuvuši Kristaps Šmits (Limbaži/MSĢ), Vladislavs Blumbergs (Jēkabpils Lūši), Armands Āboliņš (Jēkabpils Lūši) un Ingars Ivanovs (RTU/Robežsardze).

Pēc Credit24 Meistarlīgas 1. apļa izkristalizējušās ne vien līgas vadošās komandas, bet arī individuālās statistikas līderi. Noskaidroti arī labākie latviešu komandās.


Ingars Ivanovs.

Par labāko uzbrucēju kļuvis Kristaps Šmits no Limbaži/MSĢ komandas. 1. apļa spēlēs Kristaps savas komandas labā guvis 141 punktu, bet šobrīd pēc 10 nospēlētām spēlēm ir otrs rezultatīvākais spēlētājs visā Credit24 Meistarlīgā. Kā īpaši veiksmīga atzīmējama spēle pret līgas līderiem VK Saaremaa, kur Kristaps guva 34 punktus.


Vladislavs Blumbergs JB.

Par labāko bloķētāju kļuvis Vladislavs Blumbergs no Jēkabpils Lūši komandas, kurš 1. apļa spēlēs ar bloku guvis 25 punktus un šajā elementā ir līderis visā Credit24 Meistarlīgā. Veiksmīgākās spēles bija RTU/Robežsardzi un VK Parnu, kur katrā ar bliku tika gūti 5 punkti.


Armands Āboliņš.

Labākais servju uzņēmējs bijis Armands Āboliņš no Jēkabpils Lūši komandas, kurš 1. apļa spēlēs veiksmīgi uzņēmis 68% servju, no kurām 39% servju uzņemtas nevainojami.

Par labāko libero kļuvis Ingars Ivanovs no RTU/Robežsardzes komandas, kurš 1. apļa spēlēs ne tikai veiksmīgi “cementējis” komandas aizsardzību, bet arī veiksmīgi uzņēmis serves. Kopskaitā veiksmīgi uzņemts 61% servju, no kurām 33% servju uzņemtas nevainojami.

Visi spēlētāji iegūst balvas no Rāmkalniem un Venden.

2. apļa labākie spēlētāji tiks izziņoti februāra sākumā, kad noslēgsies Credit24 Meistarlīgas sacensību 2. aplis. Kopumā regulārajā turnīrā komandas šosezon aizvada 3 apļus.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums