Mārtiņš Gulbis: "Zinām mērķi un apzināmies, kas jāizdara, lai to sasniegtu"

Latvijas sieviešu valstsvienība jaunā galvenā trenera Mārtiņa Gulbja vadībā aizvadīja pirmo treniņu, gatavojoties 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajam spēļu posmam. Ceturtdien, 14. novembrī, plkst.19:45 Elektrum Olimpiskajā centrā Latvijas komanda tiksies ar Horvātijas izlasi. 17. novembrī spēle izbraukumā Ziemeļmaķedonijā.

Iepriekš nosaukto valstsvienības kandidātu sarakstu diemžēl koriģējuši savainojumi – šoreiz nevarēs palīdzēt Karlīne Pilābere un izpaliks Dinijas Pāvelsones debija. Treniņā piedalījās 12 spēlētājas, tai skaitā šosezon vēl nespēlējusī Kitija Laksa, kā arī potenciālas debitantes Vanesa Jasa un Laura Meldere.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Mērķis un uzdevums ir skaidrs – kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram, kur sieviešu valstsvienība spēlējusi jau astoņas reizes pēc kārtas. Mārtiņš Gulbis ir jaunākais valstsvienības treneris Latvijas basketbola vēsturē, kurš praksē jau pierādījis prasmi saliedēt komandu un strādā ar lielu enerģiju. Pagaidām nav pieredze sieviešu basketbolā, bet tādas savulaik nebija arī Raimondam Karnītim. Aicinu atbalstīt komandu ceturtdien cīņā ar Horvātijas izlasi un visā pusotru gadu ilgajā kvalifikācijas ciklā”.

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Mērķus zinām un apzināmies, kas jāizdara. Esmu lepns par spēlētājām, kas ir manā rīcība. Svarīgi, ka visām ir labs noskaņojums, apņēmība un esam vienota komanda. Laika, lai sagatavotos ir maz – tikai daži treniņi un spēle ar Lietuvas izlasi.

Ņemot vērā savainojumus, izvērtējām iespēju iesaistīt vēl kādu spēlētāju, tomēr nolēmām uzticēties iepriekš izraudzītām kandidātēm. Spēlēs tās, kuras būs vairāk gatavas to darīt. Spēles taktiku veidosim no aizsardzības, uzbrukumā cenšoties izmantot priekšrocības pozīcijās, kurās mums tādas būs. .

Horvātijas izlasei ir jauns treneris, tāpēc nav nozīme pētīt komandas iepriekšējās spēles. Bet ir daudz informācijas par atsevišķām spēlētājas. Gatavosimies, ņemot vērā individualitātes un sniegumu klubos.”

Latvijas sieviešu valstsvienības kapteine Aija Klakocka:

“Liels gods būt komandas kapteinei. Visas meitenes ar pozitīvām emocijām, īsā laika sprīdī uzticēsimies trenerim un koncentrēsimies, lai izdarītu savu darbu laukumā.”

Matīss Stasjuns
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums