Latvija pārliecinoši apspēlē Slovākiju, taču zaudē cerības par Final4


public.foto
Latvijas vīriešu volejbola izlase, parādot pārliecinošu sniegumu, apspēlēja Slovākijas izlasi gandrīz visos spēles elementos un izcīnīja uzvaru ar 3:1 (25:22, 25:15, 16:25, 25:21). Diemžēl otrā apakšgrupas spēlē brīnumi nenotika – Turcijas izlase uzvarēja Beļģiju ar 3:1 un turki vienu kārtu pirms apakšgrupu turnīra noslēguma nodrošināja sev vietu CEV Eiropas volejbola Zelta līgas Final 4. Neatkarīgi no pēdējās spēles rezultāta, Latvija ir nodrošinājusi 2. vietu grupā aiz Turcijas.

“Šodien mums bija daudz labāka serve. Jā, bija kļūdas, bet bija arī 8 “eisi”. Kopumā apmierināja sadarbība “bloks-aizsardzība”. Pēdējā setā spēli varējām beigt ātrāk, jo puiši pārliecinoši aizvadīja lielāko seta daļu, taču beigās sāka gaidīt, ka spēle beigsies pati no sevis. Bet viss ir labs, kas labi beidzas. Īpaši vēlos paslavēt Denisu Petrovu. Viņš “saraustīja” Slovākijas bloķētājus tā, ka brīžiem pretinieks vairs nesaprata, kur tiks veidota mūsu saspēle. Pirms turnīra lielākais mērķis bija iespēlēt pēc iespējas vairāk spēlētāju, bet pēc otrās uzvaras, protams, sākām vairāk domāt par trešo un iespējām pacīnīties par uzvaru grupā. Spēlē pret Turciju primāri centīsimies noturēt savu spēles kvalitāti, bet ņemot vērā, ka rezultāts būs otršķirīgs, iespējams, ka laukumā tiks vairāk rezervē bijuši spēlētāji,” komandas startu turnīrā un pēdējās spēles iespējamo sastāvu novērtē Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls.

Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas izlases rindās šajā spēlē: Atvars Ozoliņš – 16 punkti, Kristaps Platačs – 11 punkti, Toms Švans un Zigurds Adamovičs – pa 10 punktiem.

Spēles statistika – https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=31947

Latvijas izlases 1. tempa uzbrucējs Zigurds Adamovičs: “Sākumā bija grūti pierast pie lielā karstuma zālē, bet kopumā šodien nospēlējām ļoti labi. Treneri bija labi izanalizējuši pretiniekus un, lai arī pretinieks veidoja ātru saspēli, blokā spēlēt bija vieglāk. Šeit bija mājīga zāle un komandai arī labi izdevās uzservēt.”

Turnīra kopvērtējuma rezultatīvāko spēlētāju sarakstā mūsu Atvars Ozoliņš ir pacēlies uz 5 vietu ar 82 gūtajiem punktiem. Kovērtējuma līdera “krekliņu” no Beļģijas izlases rindās spēlējošais Lū Kindta ir pārņēmis Nīderlandes izlases spēlētājs Nimirs Abdel-Azizs ar 114 gūtajiem punktiem – https://www.cev.eu/Competition-Area/Statistics.aspx?ID=1151

Pēdējo mājas spēli Latvijas vīriešu volejbola izlase aizvadīs svētdien, 16. jūnijā, plkst. 18.00 Daugavas Sporta namā pret Turciju.

Biļetes uz spēli var iegādāties www.volejbols.lv

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums