Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu


public. foto
Pasaules badmintona federācija un banka HSBC Ķīnas pilsētā Guandžou kopīgi prezentējusi jaunu pludmales sporta spēli - pludmales badmintonu (AirBadminton). Tas ir vērienīgs jauns attīstības projekts, lai radītu iespējas visu vecumu, dzimumu un prasmju cilvēkiem spēlēt badmintonu uz cietas virsmas, zālājā, parkos, dārzos, ielās, rotaļlaukumos un pludmalēs visā pasaulē. Projekta radīšanā ir pavadīti vairāk nekā pieci gadi, sākot ar vīziju izstrādāt jaunu āra badmintona bumbiņu ar paaugstinātu ilgmūžību, stabilitāti un vēja izturību.


>>> Skatīt informāciju Pasaules Badmintona federācijas interneta lapā

“Badmintonam šis ir svarīgs notikums. pludmales badmintons ļaus mums izpildīt savu vispārējo mērķi - lai badmintona rakete nonāktu pēc iespējas vairāku cilvēku rokās visā pasaulē. Mūsu mērķis ir iedvesmot vēl vairāk cilvēku vēl vairāk spēlēt badmintonu vēl vairāk vietās,” prezentējot pludmales badmintonu uzsvēra Pasaules badmintona federācijas prezidents un Atlantas 1996. gada Olimpisko spēļu vīriešu vienspēļu čempions Poul-Erik Høyer no Dānijas, piebilstot, ka nākotnē viņš redz AirBadminton kā aizraujošu, jaunu un enerģisku sporta veidu.

"HSBC ir gandarīti par to, ka dēļ AirBadminton vēl vairāk cilvēku varēs izbaudīt šo sporta veidu. Piedalīšanās sportā jebkurā vecumā veicina labāku veselību, labklājību, lielāku iekļautību un pieejamību – šajā ziņā izšķiroša nozīme būs pludmales badmintonam,” prezentācijas pasākumā teica viens no HSBC vadītājiem Džonatans Kastlemans, paužot lepnumu par HSBC sadarbību ar Pasaules badmintonu federācija šajā nozīmīgajā projektā.

Šobrīd Pasaules badmintona federācija ir uzsākusi sadarbību ar vadošajiem sporta preču ražotājiem, lai izvērstu jaunās badmintona bumbiņas ražošanu masveidā.

“Daudziem tas būs pārsteigums, ka Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu, jo tieši pludmale taču ir tā vieta, kur daudzi cilvēki visā pasaulē iepazīst badmintonu. Taču profesionāli badmintonu var spēlēt tikai sporta zālē, kad netraucē vējš un nokrišņi,” komentē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Mēs ļoti ceram uz šī projekta attīstību, jo tas noteikti veicinās badmintona popularitāti, gluži tāpat kā pludmales volejbols veicina interesi par klasisko volejbolu. Pludmale ir tā vieta, kuru cenšas iekarot daudzi sporta veidi, tai skaitā volejbols, futbols, teniss, rokasbumba un citi. Prieks par to, ka badmintons neatpaliek!” stāsta Kristians Rozenvalds. 

badminton.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums