Latvijas vīriešu volejbola izlases dalība Eiropas Zelta līgā


public. foto
6. maijā gatavošanos CEV Eiropas Volejbola Zelta līgas turnīram uzsākusi Latvijas vīriešu volejbola izlase. Galvenā trenera Avo Kēla vadībā izlases darbā ir iesaistīti 14 volejbolisti.

Jau 16. maijā Talsos un 18. maijā Jēkabpilī vīriešu izlase aizvadīs pārbaudes spēles pret Baltkrievijas izlasi. Zelta līgas turnīru Latvijas izlase uzsāks 26. maijā izbraukumā Turcijā, bet pirmo mājas spēle pret Slovākijas izlasi aizvadīs 29. maijā Rīgā, Daugavas sporta namā (DSN).

CEV Eiropas Zelta līgas apakšgrupas ietvaros, laika posmā no 26. maija līdz 16. jūnijam, Latvijas izlase mēros spēkus ar Slovākijas, Beļģijas un Turcijas izlasēm. Grupas uzvarētājs kvalificēsies Final Four turnīram, kurš notiks 21. un 22. jūnijā Tallinā, Igaunijā.

Biļešu tirdzniecība uz Zelta Līgas spēlēm tiks uzsākta nākamnedēļ.

"Šī gada izlases sastāvs veidots ar akcentu, lai kopā ar pieredzējušajiem spēlētājiem vairāk iesaistītu līdzšinējās tuvākās izlases rezerves, tāpēc esmu priecīgs, ka puse no izlases sastāva ir Jēkabpils un Limbažu komandu audzēkņi," stāsta galvenais treneris Avo Kēls. "Uzskatu šo par svarīgu attīstības posmu nākotnei. Tas gan nenozīmēs kādas atlaides uz laukuma. Pretinieki būs spēcīgi un cienījami, mūsu mērķis ir pārbaudīt savus labākos jaunos spēlētājus pret spēcīgām Eiropas komandām“.

Kā iepriekš jau minēts medijos, šogad izlases darbam ir piesaistīts arī 19 gadus vecais Markuss Cielavs – spēlētājs, kurš audzis un kā sportists pilnveidojies Somijā, jo Markusa tēvs – volejbolists Salvis Cielavs neilgi pēc Markusa piedzimšanas uzsāka vairāk kā 10 gadu ilgas leģionāra gaitas Somijas augstākās līgas klubos.

“Markus ir jauns un 2. tempa pozīcijai slaids spēlētājs. Būs ļoti interesanti vērot viņa iespējas iekļauties Latvijas izlasē. Esmu pazīstams ar Markusa tēvu – šaubu par labiem gēniem man nav!” ar smaidu bilst Avo Kēls.

Latvijas vīriešu volejbola izlases kandidātu saraksts CEV Eiropas Volejbola Zelta Līgas spēlēm:

Galvenais treneris – Avo Keel

Treneris – Guntis Atars

Fiziskās sagatavotības treneris – Tarmo Tiits

Fizioterapeits – Toms Zvonkovs

Ārsts – Līga Cīrule

Statistiķis – Karl Eerik Eisenschmidt

Komandas menedžeris – Artūrs Vitkovskis

  • Pārbaudes spēles Latvija – Baltkrievija

16.05, plkst. 18.00, Talsi (Sporta halle, adrese K.Mīlenbaha 32a)

18.05, plkst. 18.00, Jēkabpils (Sporta nams, adrese Brīvības iela 2J)

 

  • CEV Eiropas Volejbola Zelta Līga

26.05, Turcija, Turcija – Latvija

29.05, plkst. 19.30, Rīga, Daugavas SN, Latvija – Slovākija

1.06, plkst. 18.00, Rīga, Daugavas SN, Latvija – Beļģija

8.06, Beļģija, Beļģija – Latvija

12.06, Slovākija, Slovākija – Latvija

16.06, plkst. 18.00, Rīga, Daugavas SN, Latvija – Turcija

Lelde Blumberga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums