Latvijas klubu komandu čempionātu badmintonā sponsorēs "Top Media" un "Megogo"

Tērvetes novada Sporta hallē 6. un 7.aprīlī notiks Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā. Tērvetē komandas Top Media līgā cīnīsies ne tikai iespēju pārstāvēt Latviju Eiropas klubu komandu čempionātā, bet arī interneta marketinga aģentūras "Top Media" €1000 vērto balvu fondu, tāpēc A līga turpmāk tiks dēvēta "Top Media" vārdā, savukārt Megogo līgas komandas cīnīsies netikai par iekļūšanu A līgā, bet arī par TV un filmu portāla "Megogo" 6 menešu abonementiem.


>>> Skatīt komandu, spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware.com

Interneta mārketinga aģentūra “Top Media” kā balvu "Top Media" līgas uzvarētājiem nodrošinās kluba reklāmas kampaņu internetā, tai skaitā Google, Facebook, Bing un Yandex. “Top Media” ir profesionāļu komanda, kuru veido tikai pieredzējuši un sertificēti Google Adwords, Yandex.Direct, Bing Ads un Facebook Ads speciālisti. Interneta mārketinga aģentūra “Top Media” šajā jomā darbojas jau 12 gadus. Aģentūra ir strādājusi 72 valstīs, veidojot interneta reklāmas tekstus vairāk ne kā 30 valodās.

“Top Media” Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā A līgā piedalīsies 12 komandas, tai skaitā komandas no Siguldas, Cēsīm, Rīgas Tehniskās universitātes, Talsu novada sporta skolas, Valmieras bērnu sporta skolas, Valmieras badmintona kluba, trīs komandas no Rīgas Skolēnu pils un Rīgas badmintona skolas, kā arī badmintona kluba “Baloži” komanda, kas nosaukta furnitūras ražotāja “Fisher” vārdā. Vēl par “Top Media” balvu cīnīsies arī "Megogo" līgas uzvarētājs.

"Megogo" līgā piedalīsies 8 komandas, tai skaitā komandas no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas, Olaines, Liepājas, Salaspils, Penkules, kā arī komanda “Badmintonaklubs.lv” un NBS komanda, kurā spēlēs tikai Nacionālo bruņoto spēku darbinieki.

"Megogo" līgas uzvarētāji kā balvu saņems iespēju nākamajā dienā spēlēt arī "Top Media" līgā, kā arī visi komandas spēlētāji saņems TV un filmu portāla "Megogo" abonementus uz 6 mēnešiem. "Megogo" piedavā skatīties 80 TV kanālus un tūkstošiem filmas ar Smart TV, planšetēm, telefoniem un datoriem. Viena mēneša abonementa cena šobrīd ir €7,99.

2019.gada kā jauninājums ir arī B2 līga, kas būtībā ir aizmetnis C līgai. Šajā līgā spēlēs 5 komandas: Karosta no Liepājas, Emburga, Jaunolaine, Tērvete un Jelgavas komanda, kura nosaukta celtniecības materiālu ražotāja “Ceresit” vārdā.

"Top Media” Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā pieteiktas 24 komandas un kopējais pieteikto spēlētāju skaits ir 171, tādējādi šis ir viens masveidīgākajiem Latvijas mēroga badmintona turnīriem. 2018.gadā kā masveidīgākais bija Salaspilī notikušais Latvijas skolu komandu čempionāts, kurā piedalījās 168 jaunieši no visas Latvijas.

Top Media Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā notiks Tērvetes novada Sporta hallē, kura atrodas Kroņaucē pie A.Brigaderes pamatskolas. Sestdien, 6.aprīlī notiks "Megogo" līgas un C līgas turnīrs, savukārt svētdien, 7.aprīlī notiks "Top Media" līgas turnīrs, bet plkst. 19:00 ieplānota fināls, kuru tiešraidē translēs TV Sportacentrs.com.

"Top Media" līgā spēļu formāts būs tāds pats kā Eiropas klubu komandu čempionātā - būs piecas atsevišķas un pilnvērtīgas badmintona spēles - vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēlēs. Lai noteiktu uzvarētāju, komandas pārstāvjiem jāuzvar vismaz trijās no piecām spēlēm.

"Megogo" līgas un C līgas komandas spēlēs Badminton 100 formātā, kas pasaulē kļūst arvien populārāks un 2018.gada nogalē tika izmantots Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrā Argentīna. Arī Badminton 100 formātā komandas spēlē visas piecas disciplīnas, taču nevis pilnvērtīgas spēlēs ar diviem uzvarētiem setiem, bet gan tikai 20 punktus, turklāt pēc tam, kad sieviešu vienspēle ir beigusies līdz ar uzvarošās komandas iegūtu 20.puntu, spēle turpinās ar vīriešu vienspēli no tā paša rezultāta, līdzīgi arī sieviešu, vīriešu un jauktā dubultspēle. Uzvar komanda, kura noslēgumā jauktajās dubultspēlēs izcīna 100.punktu, tāpēc arī šis formāts saucās Badminton 100. Šādā formātā vairāk izpaužas komanda, jo katra spēlētāja individuāli gūtais punkts ir no svara, turklāt šis formāts ir viegli saprotams līdzjutējiem, arī TV, jo vienas komandu spēles ilgums ir aptuveni viena stunda.

Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētājs iegūs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas klubu komandu čempionāta, kurš jūnija notiks Luksemburgā. Latvijas Badmintona federācija sedz komandas dalības maksu Eiropas klubu komandu čempionātā €450,00 apmērā, bet transporta un uzturēšanās izmaksas sedz klubs. 2017. un 2018.gadā Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētājs Valmieras badmintona klubs piedalījās Eiropas klubu komandu čempionātos Itālijā un Polijā.

Lai noteiktu komandu izkārtojumu tabulās, 3.aprīlī plkst. 12:00 tika veikta izloze, iepriekš komandas izkārtojot trijos grozos pēc komandu reitinga, kas tika veidots ņemot vērā komandas trīs labāko sieviešu un trīs labāko vīriešu individuālā reitinga kopsummu par vienspēlēm, dubultspēlēm un jauktajām dubultspēlēm.

Latvijas klubu komandu čempionātu atbalsta arī "'Ķekavas avots", agrofirma "Tērvete", "XL Energy" izplatītājs Latvijā "Brands Only" un furnitūras "Fischer" izplatītājs "Ananta". 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli