Volejbolistiem teicama nedēļas nogale Francijā, Pekmans uzvar līderus


public. foto
Francijā pēc kārtējiem diviem panākumiem stabila līdervienība ir Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras komanda. 2. līgā Reiņa Pekmana pārstāvētā Martigas komanda uzvarējusi līdervienību no Parīzes. Viesos! Terēzes Hrapānes pārstāvētais Klamartas klubs ar panākumu sācis Elites līgas play-off. Pa uzvarai mūsējiem arī Krievijā un Čehijā.

Krievijas čempionātā pa uzvarai un zaudējumam aizvadītajā nedēļā ticis gan Borisa Kolčina trenētajam “Urālam”, gan Denisa Petrova pārstāvētajam Ļeņingradas apgabala “Dinamo”. Dinamieši vispirms Krasnojarskā ar 3:2 (22, 17, -18, -22, 11) pieveica turnīra tabulas kaimiņu “Jeņiseju”, bet pēc tam savā laukumā ar 0:3 (-17, -22, -21) atzina Surgutas “Gazprom-Jugra” pārākumu. Denisam pirmajā spēlē 3 punkti (2 – ar servi, 1 – blokā), bet otrajā, spēlējot pirmos divus setus, viņš palika bez punktiem.

Tikmēr “Urāls” vispirms viesos ar 0:3 (-21, -20, -18) zaudēja līdervienībai Kazaņas “Zenītam”, bet pēc tam mājās ar 3:0 (17, 13, 22) apspēlēja Jaroslavļas “Jaroslaviču”. Nākamajā cīņā 2. martā savā laukumā “Dinamo” tiksies ar “Ņižņevartovskas “Jugru-Samotlaru”, bet ufieši brauks ciemos pie Sanktpēterburgas “Zenīta”.

Francijā divas pārliecinošas uzvaras izcīnījusi Hermana Egleskalna pārstāvētā “Tours Volley-Ball”. Vispirms savā laukumā ar 3:0 (15, 23, 22) tika pieveikta turnīra tabulas vidusdaļas komanda “Nantes Reze”, bet pēc tam Nīcā ar 3:0 (18, 23, 27) – pārspēja vietējo komandu. Pirmajā spēlē Egleskalns ar 15 punktiem bija rezultatīvākais vīrs laukumā, bet otrajā ar 16 punktiem – savā komandā. 3. martā Tūras klubs mājās tiksies ar 3. vietas īpašniekiem no Rennas, kam ir par 9 punktiem mazāk nekā “Tours Volley-Ball”.

Joprojām trešie Francijas otrajā divizionā jeb Pro-B līgā ir Reiņa Pekmaņa pārstāvētie Martigas volejbolisti. Aizvadītajā kārtā “Martigues Volley-Ball” sagādāja pārsteigumu, Parīzē ar 3:2 (-21, 22, -20, 23, 5) pārspējot līgas līdervienību. Ievērojamu ieguldījumu panākumu sniedza Pekmans, kurš ar 24 punktiem kļuva par rezultatīvāko vīru laukumā. 2. martā nākamā spēle savā laukumā ar “Mende Volley Lozere”.

Pirmo uzvaru Francijas pēc spēka otrās līgas – Elites līgasplay-off turnīrā izcīnījusi Terēzes Hrapānes pārstāvētā „C S M Clamart”, kas viesos ar 3:1 (22, -26, 13, 21) pieveica “UGS Bordeaux Merignac Volley”. 2. martā Parīzes piepilsētas meitenēm cīņa savā laukumā ar “Sens Olympique Club Volley Ball”.

Čehijā viesos uzvarēt izdevies Toma Vanaga pārstāvētajai “AERO Odolena Voda”, kas Brno svarīgā cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs ar 3:2 (28, 23, -22, -18, 13) uzveica “Volejbal Brno”. Toms Vanags bija viens no rezultatīvākajiem komandā, gūstot 12 punktus ( pa 2 “eisiem” un blokiem). 2. martā pamatturnīra priekšpēdējā spēle – savā laukumā ar līdervienību Liberecas “VK Dukla”.

 

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli